25 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik

2022 YILI, HEDEFLERİMİZE ULAŞTIĞIMIZ VERİMLİ BİR YIL OLDU

Yılın son sayısında dergimizde ağırladığımız RORO LINE Genel Müdürü Nuray Karaharman hedeflerine ulaştıkları ve verimli bir yıl geçirdiklerini aktarırken, 2023 yılına dair hedeflerini de değerli okurlarımızla paylaştı.

En iyi fiyat ve güvenilir servis misyonuyla hareket ettiğiniz lojistik sektöründe RORO LINE’ı ayrıştıran noktalar nedir, yurt içinde ve yurt dışında çözüm ortağı olarak tercih edilme sebeplerinizden söz eder misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti geniş hizmet ağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız, en iyi fiyat politikamız ve güvenilir servis misyonumuz sayesinde müşterilere özel lojistik çözümler hazırlıyoruz. Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Müşterilerimize hazırladığımız bu çözümler sayesinde onlara en uygun hizmeti paylaşabilmek amacıyla lojistik sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz ve ihtiyaç duyulan hizmeti güncel gelişmelerle tasarlayıp yardımcı olmak için RORO LINE olarak öneriler sunmaktayız. Dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktaya yapılacak olan taşımacılık hizmetinin yanı sıra, güçlü acentelerimiz aracılığıyla yurt içinde veya yurt dışında depo, konsolidasyon, dağıtım, toplama, özel proje hizmetleri gibi faaliyetlerde de müşterilerimizin yanındayız. Faaliyet gösterdiği alanda birçok başarıya imza atmış olan RORO LINE, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden, inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

RORO LINE olarak 2022 yılını nasıl geçirdiniz, büyüme hedeflerinizi gerçekleştirdiniz mi?

2023 yılına dair yeni proje ve yatırımlarınız hangi yönde gelişecek? Lojistik sektöründe 2022 hareketli bir yıl oldu. Sınırlarda alınan önlemler, geciken sevkiyatlar, artan maliyetler sektörü ciddi sorunlarla karşı karşıya bıraktı. Ancak tüm zorluklara rağmen coğrafi konumuyla avantaj sağlayan lojistik sektörü, pandemiden güçlenerek çıktı. 2022 yılı insanlık ve sektörümüz için zorlu bir yıl olsa da RORO LINE olarak kendi yol haritamızı çizerek, operasyon esnekliğine ve servislerimize ağırlık vererek, müşterilerimizin yüklerini istedikleri tüm noktalara güvenle teslim ettiğimiz ve hedeflerimize ulaştığımız verimli bir yılı oldu. RORO LINE olarak 2023 yılı için hedefimiz; hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Önümüzdeki yıl tren taşımacılığı, yurt içi taşımacılık & parsiyel dağıtım servislerine ağırlık vermeyi, bu kapsamda da potansiyel müşterilere erişerek müşteri ağımızı genişletmeyi planlıyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Lojistikte farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunu sürdüren bir marka olmayı hedefliyoruz. Talep edilen hizmet türüne göre en optimal çözümlere RORO LINE aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir