Ana içeriğe atla

aaa

AVM & Perakende

Anatolium Ankara AVM Hem Eğlendirdi Hem Kazandırdı

10.05.2019 - 10:16

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, zengin marka karması, avantajlı kampanyaları ve sürpriz hediyeleri ile alışverişin ayrıcalıklarını ziyaretçilerine sunmaya devam ediyor.

LOKMACITY’YE BİR GELEN BİR DAHA GELİYOR

15.03.2019 - 12:32

SEKTÖRDEKİ YOLCULUĞUNA NİŞANTAŞI’NDAN BAŞLAYAN LOKMACITY’NİN KURUCU ORTAKLARI İLKAY ATAGÜL VE MURAT AYDINDAĞ İLE MARKAYI KONUŞTUK. MURAT AYDINDAĞ, “ŞU ANKİ MEKÂNIMIZI GÖRÜR GÖRMEZ ÂŞIK OLDUK.” DERKEN; İLKAY ATAGÜL, “HER GÜN GELEN VAR, GÜNDE ÜÇ DEFA GELEN VAR. GİDEREK DAHA KALABALIK BİR AİLE OLUYORUZ.” DİYOR.     

‘YETİŞ SEZAR’ DİYEN HERKESE YETİŞECEĞİZ

14.03.2019 - 14:11

LITTLE CAESARS TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ BANU GÜNEY ARIDURU: “LITTLE CAESARS’IN SEVİLEN İKONU SEZAR’I KUTUDAN ÇIKARTIP 2019’A ‘YETİŞ SEZAR’ KONSEPTİYLE BAŞLADIK. YENİ KONSEPTİMİZLE ‘YETİŞ SEZAR’ DİYEN HERKESE YETİŞECEĞİZ.”

PASAPORT PİZZA’NIN LEZZETİ TÜM ŞUBELERDE STANDART

14.03.2019 - 14:06

PASAPORT PİZZA GENEL MÜDÜRÜ MÜKREMİN ÖZDEMİR: “ÜRÜN LEZZETİMİZİN VE KALİTEMİZİN TÜM ŞUBELERİMİZDE STANDART OLMASI, EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZ. KULLANDIĞIMIZ TÜM MALZEMELER A KALİTE. HALKIMIZIN DAMAK TADINI İYİ BİLMEMİZ DE BİZİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİN BAŞINDA GELİYOR.”

TCHIBO’DAN MUTFAKTA PRATİK ÇÖZÜMLER

14.03.2019 - 14:03

Tchibo mutfaklarınızı yenilemeye davet ediyor. Seramik kaplamalı dökme alüminyum tavalar, her döneme hitap eden emaye ürünler, hayatı kolaylaştıran taşınabilir atıştırmalık ve saklama kaplarının yanı sıra bıçak, makas ve kurulama bezleri gibi mutfak yardımcıları Tchibo’da sizi bekliyor.

Subscribe to AVM & Perakende

arf

Yukarı