Ana içeriğe atla

FFF

AVM & Perakende

Musullu’ya Kalite Zirvesi Ödülü

16.09.2019 - 14:54

Yerli ve milli misyonu ile yola çıkan, elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünle markalaşma çalışmalarına hız veren Musullu “2019 Tüketici Ödülü”ne layık görüldü.

PİZZA SEVERLERİN SÜPER TUTKUSU SÜPEROS

16.09.2019 - 14:50

Jambon, sucuk, sosis üçlüsünün mozarella peyniri ve zeytinle muhteşem buluşmasıyla hazırlanan Domino’s Pizza’nın yeni lezzeti Süperos, 
doyasıya pizza yemek isteyen lezzet tutkunlarının iştahını kabartıyor.

DOĞRU FRANCHISE SİSTEMİ ÖNEMLİ

16.09.2019 - 14:46

KAHVE DURAĞI GENEL KOORDİNATÖRÜ NESLİHAN KARACA: ‘‘YEREL BİR MARKA OLARAK ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA GÜNDEN GÜNE BÜYÜYEN FRANCHISE AĞIMIZ İLE BUGÜN TÜRKİYE'DE 110 ŞUBE İLE HİZMET VERİYORUZ.’’

COFFEETOPIA FRANCHISE SİSTEMİ İLE KAR MARJINIZA KATKI SAĞLAYIN

16.09.2019 - 11:48

FRANCHISE HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE SAHİP OLMANIN ÖNEMİNDEN BAHSEDEN COFFEETOPIA FİRMA SAHİBİ ŞERİF BAŞARAN ‘‘KAHVE YAPAMIYOR OLABİLİRSİNİZ, HİÇ HİZMET SEKTÖRÜNDE BULUNMAMIŞ DA OLABİLİRSİNİZ. COFFEETOPIA FRANCHISE SİSTEMİ SİZE TÜM PARAMETRELERİ UYGULAMALI ÖĞRETECEK VE SÜREKLİ EĞİTİMLERİNİZİ YIL İÇERİSİNDE GÜNCELLEYECEKTİR.” DEDİ.

EŞSİZ MANZARASI İLE ÜNYE’NİN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ: UNIPORT

21.08.2019 - 10:34

UNIPORT ALIŞVERİŞ MERKEZİ, ORDU’NUN EN BÜYÜK İLÇESİ OLAN ÜNYE’NİN EŞSİZ DENİZ MANZARASINDAN DOLAYI OLDUKÇA DİKKAT ÇEKEN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ. UZUN YILLAR KARADENİZ BÖLGESİ'NDE BİRÇOK AVM YÖNETEN AVM MÜDÜRÜ ÖMER GAMZELİ, UNIPORT HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN AVM’NİN PAZARLAMA UZMANI NAZLI KAYA İSE DÜZENLEMİŞ OLDUKLARI ETKİNLİKLER VE PLANLANAN PROJELERİNDEN BAHSETTİ.

Subscribe to AVM & Perakende

arf

Yukarı