Ana içeriğe atla

reklam

 

sunrise

AVM & Perakende

Emaar Square Mall 28 Nisan’da açılacak

13.04.2017 - 17:58

Dünyanın önde gelen projelerine imza atan gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties’in Türkiye’deki iştiraki Emaar Türkiye tarafından Çamlıca’da 2.3 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirilen alışveriş ve yaşam merkezi Emaar Square Mall, 28 Nisan’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

ÇOK YÖNLÜ BİR YAŞAM MERKEZİ; ATG AVM

11.04.2017 - 15:35

Ankara Tren Garı Alışveriş Merkezi (ATG AVM), ATG Ofis ve Otel Genel Müdürü Pınar Pekperdahcı, “ATG İşletmeciliği, birbirine entegre Yüksek Hızlı Tren Garı, ATG Alışveriş Merkezi, ATG Bulvar kafe/restorantları, yeni çalışma alanları sağlayan ATG Ofisleri, konaklama ve organizasyon imkanı sağlayan The Ankara Hoteli ile çok yönlü bir yaşam merkezi konumunda farklılığını ortaya koyuyor” diyor.

GÜVENİLİR YAŞAM MERKEZİYİZ

11.04.2017 - 15:34

Forum Çamlık Müdürü Didem Kırşallıoba, “Kurulduğumuz günden bugüne şehrin ve bölgenin perakende pazarına yeni bir boyut getirdik. Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi sayesinde ziyaretçilerimiz kendilerini evlerindeymiş gibi hissediyor. Bu sıcaklığı onlara yaşatarak 2008 yılından itibaren güvenilir bir yaşam merkezi haline geldik” dedi.

ÇOCUKLU AİLELERİN BİRİNCİ TERCİHİYİZ

11.04.2017 - 11:45

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Kampanya ve etkinlikleri hedef kitlemizin beklentileri, rekabet koşulları, sosyal sorumluluk ve fayda boyutu, dönemsel  faktörler gibi kriterleri baz alarak düzenliyoruz. AVM olarak tek katlı bir mimari yapıya sahip olmamız nedeniyle çocuklu ailelerin birinci tercihiyiz” dedi.

Harika Kanatlar Rings AVM’ye geliyor

11.04.2017 - 11:43

JLL Türkiye tarafından yönetilen Rings Alışveriş Merkezi, düzenlediği etkinliklerle çocukları sevindirmeye devam ediyor. Sevilen çizgi film kahramanları Harika Kanatlar, İstanbul’da 23 Nisan Ulusal Çocuk ve Egemenlik Bayramı’na özel Rings AVM’de minik hayranları ile buluşuyor.

Subscribe to AVM & Perakende

rize

 

Yukarı