Ana içeriğe atla

arf

AHL PARK İLE HAYATINIZA RENK KATIN!

13.02.2018 - 12:20

Ulusal ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yapan AHL Park; zengin marka karması, restoran ve cafeleri, geniş eğlence merkezi ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile Çorum halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Ahlatcı Group tarafından 290 milyon TL yatırımla Çorum’da hayata geçirilen, kiralama ve yönetimi JLL Türkiye tarafından yürütülen AHL PARK, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön vermeye devam ediyor. Düzenlediği etkinlikler, konserler, çocuk atölyeleri, eğlence mekanları ve alışveriş dünyası ile Çorum’un nabzını tutan AHL Park AVM, sadece Çorum için değil çevre iller için de buluşma merkezi olmaya devam ediyor. 
Toplamda 145 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna, bin 500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getirmiştir. Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan AHL Park’ta, 3 bin 100 metrekarelik çocuk eğlence merkezi ve 4 bin 800 metrekare alan üzerine kurulu yüzme havuzlu, hamamlı, saunalı spor kompleksi de yer alıyor.

BÜNYESİNDE DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR İLE HİZMET VERİYOR 
Bünyesinde yerli ve yabancı; H&M, Boyner, LCW, Koton, Mango, Defacto, Media  Markt, Migros, Starbucks, Mado,  Praktiker, Burger King, Bay Döner, Tavuk Dünyası, KFC, İpekyol, ADL, Tuzun, Ekol, DS Damat, Sarar, Kiğılı, Altınyıldız, Kemal Tanca, Hotiç, Flo, Greyder, Mavi, US Polo, Mudo LTB, Colins, Ebebek, Sevil Parfümeri, Watsons, Gratis, D&R, Toyzz Shop, Atasun Optik, Ahlatcı Kuyumculuk, Cinemaximum, Funlab Çocuk Eğlence Merkezi, Synergym Sağlık ve Yaşam Merkezi gibi perakende sektörüne yön veren markalar bulunduran AHL Park, açıldığı ilk günden beri yenilikçi projeleri ile ziyaretçilerine farklı seçenekler sunarak alışveriş deneyimini eksiksiz bir hizmet anlayışı ile sunuyor.

AHL PARK’A ULUSLARARASI ÖDÜL
12 ay gibi kısa sürede Çorum ve bölgenin prestiji haline gelen AHL Park Alışveriş Merkezi’ne iş dünyasının en prestijli uluslararası ödül platformlarından biri kabul edilen Stevie Awards’ta açılış etkinlikleri ile yılın marka deneyimi kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

YIL BOYUNCA TOPLAMDA 3 ARAÇ KAMPANYASI
Açılışından bu yana yaptığı kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren AHL Park bugüne kadar 9 ziyaretçisini araç sahibi yaparak, 2018 yılında da kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 

arf

Yukarı