Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

BİRÇOK İLKİ ÇORUM’A GETİRDİK

10.05.2017 - 15:43

AHL Park AVM Müdürü Cihangir Özdemir, “Alışveriş merkezimiz açıldığı günden bu yana sadece Çorum’dan değil, çevre illerden de büyük rağbet görüyor. Önde gelen ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan AHL Park, geniş koridorları ve ferah mimarisi ile müşterilerine rahat bir alışveriş imkanı sunuyor” dedi.

AHL Park AVM Müdürü Cihangir Özdemir, Ahlatcı Grup tarafından yatırımı yapılan, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve kiralaması yapılan AHL Park’ın 141 mağazası ve 50 bin metrekare kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna kadar birçok ilki Çorum’a getirdiğini ifade etti.     
Anadolu şehirleri arasında en genç AVM’lerden biri olmasına rağmen oldukça fazla ziyaretçi alan AHL Park’ı aylık ortalama 750 bin kişinin ziyaret ettiğine değinen Özdemir, “Alışveriş merkezimiz, açıldığı günden bu yana sadece Çorum’dan değil, çevre illerden de büyük rağbet görüyor. Ayrıca, önde gelen ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan AHL Park, geniş koridorları ve ferah mimarisi ile müşterilerine rahat bir alışveriş imkanı sunuyor. Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de; H&M, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, Migros ve Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geliyor. Ayrıca, alışveriş merkezinin marka karmasını genişletmek amacıyla çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Çok yakında Boyner ve Starbucks gibi sevilen markaları da bünyemize katacağız. 3 bin 200 metrekarede yer alan Funlab, yine Çorum’da bir ilk olarak, miniklere vazgeçilmez bir lunapark heyecanı yaşatıyor. Bunun yanı sıra 4 bin 200 metrekare büyüklüğünde Synergym Spor Merkezi saunasından havuzuna kadar unisex ve kadınlara özel alanlarıyla AHL Park’ta hizmet vermeye devam ediyor” dedi.  

“KEYİFLİ BİR RAMAZAN PROGRAMI HAZIRLIYORUZ”   
Özdemir, şöyle devam etti: “Anneler gününde hayata dair söyleşi gerçekleştirecek olan ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş’i Çorumlular’la buluşturacağız. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden #annedemek hashtagi ile en etkili ve yaratıcı yorum yapan 5 ziyaretçimize altın kolye hediye edilecek. Ramazan boyunca ise, 7’den 77’ye herkesin keyifli bir Ramazan geçireceği bir program hazırlıyoruz. Bir ay boyunca, AVM genelinde oluşturulacak olan alanlarda her yaşa uygun etkinlikler ve gösteriler ziyaretçileri bekliyor olacak. Ramazan ayı boyunca geleneksel ikramlarının yapılacağı AHL Park’ta minik ziyaretçilerimiz de kukla gösterisi, Karagöz Hacivat, Aşuk ile Maşuk gibi birçok ünlü karakteri izleyerek eski Ramazan eğlencelerini yaşama fırsatı yakalayacak.” 
 

GALATA

Yukarı