Ana içeriğe atla

arf

Capacıty 10. yılında muhteşem Mini Cooper’lar kazandırdı

13.02.2018 - 12:14

Ferah ve şık mimarisi içindeki kusursuz markaları, popüler kafe ve  restoranları, yenilenen sinema salonlarıyla  alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Capacity AVM gerçekleştirdiği  özel gün aktiviteleri, kültür&sanat etkinlikleri ve  kazandıran kampanyalarıyla  yaşamın merkezi olarak konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

10. YILA ÖZEL 10 MİNİ COOPER
Capacity 10 yıldır Bakırköy’ün buluşma noktası olmanın gurur ve mutluluğunu 10.yıla özel muhteşem bir kampanyayla taçlandırdı. 1 Aralık 2017-29 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılan 100 TL’lik alışveriş ile katılım hakkına sahip olunan ‘10. Yıla Özel 10 Mini Cooper’  kampanyasının çekilişleri 3 ayrı etapta gerçekleşecek.

MİNİ COOPER’LAR SAHİPLERİNİ BULDU
İlk çekiliş 10 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Capacity AVM B1 katı havuz alanında, alışveriş merkezi ziyaretçileri, Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri huzurunda gerçekleşti. 4 muhteşem Mini Cooper’ın sahipleri ile buluştuğu çekiliş töreni,  ödüllü radyo programcısı Yasemin Şefik’in sunumu ile başladı ve sevilen popçu Merve Özbey’in keyifli performansı ile devam etti.

10. YIL KAMPANYASI SÜRESİNCE KAZANMA ŞANSI DEVAM EDİYOR
10. yıl kampanyası süresince 10 muhteşem Mini Cooper otomobilden birini kazanma şansınız devam edecek. Capacity, yıl boyunca birbirinden ilgi çekici kampanyaları ve 7’den 70’e herkese hitap eden eğlenceli etkinlikleriyle ziyaretçilerini buluşturmaya devam edecek.

arf

Yukarı