Ana içeriğe atla


BANNER

Efesus Outlet büyümeye devam ediyor

17.11.2016 - 13:51

Efesus Outlet Genel Müdürü Nejat Erdoğan, “Çoğalan markalarıyla her geçen gün büyümeye devam eden Efesus Outlet, bölgede yaşayanların ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alarak en doğru ve en iyi mağaza karması ile hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Efesus Outlet Genel Müdürü Nejat Erdoğan, İzmir Menemen yolu üzerinde, Harmandalı kavşağında 20 bin metrekare arazi üzerine 4 bin 900 metrekare kapalı alanda kurulu, sloganı 4 mevsim indirimin adresi olan Efesus Outlet’in 2014 yılında açıldığını söyleyerek, “Alışveriş Merkezimiz, Çiğli İlçesi sınırları içinde İzmir Çanakkale otoyolu bağlantılı 2’inci Ana Jet Üstü ve Kâtip Çelebi Üniversitesi Kampüs yolu kavşağında bulunan, İzmir ilinde en hızlı nüfus artışı gözlenen noktada. Mimarisi tek kat üzerine kurulu geniş alanları ve 400 araçlık otoparkıyla müşterilerimizin rahat, fiyatları indirimli, keyifli ve eğlenceli alışverişi sunan Efesus Outlet, çoğalan markalarıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Koton firması Türkiye’de ilk fabrika satış mağazasını alışveriş merkezimizde hizmete açtı” dedi.

“AVM SAYISININ HIZLI ARTMASI SORUNLARA NEDEN OLUR”
AVM sayılarının artmasının ihtiyaca yetecek kadar olması gerektiğini, hızlı artışın sorunlara neden olacağını kaydeden Erdoğan, “Stratejimiz müşteri memnuniyetini önde tutmak huzurlu, temiz, sağlıklı, kaliteli ve bunun yanında ürün ucuzluğu üzerine” şeklinde konuştu.

EN DOĞRU MAĞAZA KARMASI
Bölgede yaşayanların ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alarak en doğru ve en iyi mağaza karması ile hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Erdoğan, “AVM-perakende ilişkisi insanların tek bir noktada alışveriş ihtiyaçlarını gidermesi, rahat bir ortamda yemek yiyebilme, çocuklarını eğlendirebilme ihtiyaçlarını karşılaması ve otopark sorunu olmadığından dolayı tercih sebebi olmaya devam edecek” diye konuştu.

 

arf

Yukarı