Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Esas 17 Burda AVM’den 2’nci yıla özel kutlama

10.05.2017 - 15:22

Çanakkale’nin yeni eğlence, buluşma ve yaşam merkezi haline gelen Esas 17 Burda AVM, 2. yılını, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği özel etkinliklerle kutladı.

Esas 17 Burda AVM, sevilen pop rock grubu Bergüzar ve Türkiye’nin en sevilen gruplarından Yeni Türkü konserlerinin yanı sıra gerçekleştirilecek eğlenceli gösterilerle 2. yılını kutlarken, ziyaretçilerine farklı deneyimler de yaşattı. 
Açıldığı 2015 yılından bugüne Çanakkale’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren Esas 17 Burda AVM, ziyaretçilerine 2. yıl coşkusunu yaşattı. Müzikten eğlenceye, dans gösterilerinden teknolojik oyunlara kadar uzanan birbirinden çeşitli ve keyifli aktiviteleri ile yeni yaşını kutlayan Esas 17 Burda, ziyaretçilerine unutulmaz bir yıldönümü yaşattı. 
Zihin gücüyle nesneleri hareket ettiren Neuroland oyunu ile başlayan aktiviteleri gün boyunca sirk gösterileri, dans gösterisi, ateş dansı, sevilen pop rock grubu “Bergüzar” konseri ve Esas 17 Burda’nın 2. yılı için hazırlanan özel pastanın kesimi ile devam etti. İkinci gün ise saat 12.00’den 20.00’ye kadar süren eğlenceli zihin oyunu Neuroland’in ardından saat 21.00’de başlayan Yeni Türkü konseri ile kutlama etkinlikleri son buldu. Türkiye’nin özgün müzik gruplarından Yeni Türkü en sevilen şarkılarını söyleyerek Esas 17 Burda ziyaretçilerine müzik dolu ve keyifli bir akşam yaşattı.  

GALATA

Yukarı