Ana içeriğe atla

aaa

FORUM ERZURUM RAMAZANA HAZIR

09.05.2018 - 14:50

Forum Erzurum AVM Müdürü Caner Sabaner: “Ramazan hazırlıklarımızı tamamladık. 23.00 olarak değiştirdiğimiz kapanış saatimizi bayrama yakın 02.00’a kadar uzatmayı planlıyoruz.”

Forum Erzurum AVM Müdürü Caner Sabaner, ramazan etkinlikleriyle ilgili sorularımızı cevaplandırdı.

AVM olarak ramazana nasıl hazırlandınız? 
Forum Erzurum olarak özellikle yemek katını hareketlendirip misafirlerimizi eğlendirecek etkinlikler hazırladık. Bayram haftası boyunca ise misafirlerimizi hem eğlendirmek hem de heyecanlandırmak adına kazan-kazan politikasına uygun ticari kampanyalarımız olacak.

Ramazana özel süslemelerinizden bahseder misiniz? 
Bir koridoru tamamen ramazan sokağı konseptinde dekore ederek misafirlerimize nostaljik ramazan ruhunu yaşatacağız. Ayrıca yine aynı katta tüm Türkiye’den iftariyelik yöresel gıda ürünlerimizin satışına yer vereceğiz.

Ramazan ayında büyüklere yönelik ne tür etkinlikleriniz olacak?
Ramazan ayına özel fasıl etkinlikleri düzenleyeceğiz. Ramazan boyunca her cumartesi ve pazar akşamı misafirlerimiz iftar vakti fasıl müziğinin keyfini çıkaracaklar.  

Ramazan ayında çocuklara yönelik etkinlikleriniz neler?
Çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için tiyatro etkinlikleri ve ücretsiz atölye çalışmaları planladık.  Ramazan ayında çocuklara yönelik yapacağımız bir diğer faaliyet de yine ücretsiz olan çocuk oyun alanımızın açılışını yapmak olacak.

Ramazan ayındaki etkinliklerin müşteri yoğunluğuna ve cirolara nasıl bir etkisi oluyor?
Ramazan ayında iftar sonrası ziyaretçilerimiz, bir yaşam alanı olarak Forum Erzurum’u ziyaret ediyorlar. Bu ilginin her yıl artarak devam ettiğini söyleyebiliriz. Forum Erzurum olarak her sene ramazan ayında kapanış saatlerimizi değiştiriyoruz ve ziyaretçilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

İftar vakitlerinin 19.30  ila 19.50 arasında değişeceği ramazanda AVM’nizin kapanış saatinde bir değişiklik olacak mı?  
Forum Erzurum AVM olarak ramazan boyunca ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve aileleriyle birlikte keyifle vakit geçirebilecekleri zamanlarını uzatmak adına saatlerimizde düzenlemeler yaptık. Kapanış saatimizi 23.00 olarak değiştirdik. Alışveriş yoğunluğunun yaşandığı Ramazan Bayramı’na yakın günlerde ise kapanış saatimizi 02.00’a kadar uzatmayı planlıyoruz.

arf

Yukarı