Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

FORUM MAGNESIA’NIN YENİ MÜDÜRÜ ÖZGÜR TEKDEMİR

13.06.2017 - 10:44

Forum Magnesia Alışveriş Merkezi, 5. yılına Özgür Tekdemir ile girecek.

Manisa’nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia Alışveriş Merkezi’nin yeni Genel Müdürü, 14 yıllık sektör deneyimi bulunan Özgür Tekdemir oldu. 
1 Mayıs 2017 tarihi itibarıyla Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Genel Müdürü olarak atanan Tekdemir, AVM’nin giriş rakamları hakkında bilgi verirken, Forum Magnesia’nın beşinci yıl kutlamaları kapsamında planlanan sürprizlerini de açıkladı.
Özgür Tekdemir’in 10 yılı Multi Türkiye’de olmak üzere 14 yıldan fazla sektör deneyimi bulunuyor. Tekdemir, daha önce Denizli’nin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Çamlık’ta Kıdemli Operasyonlar Yöneticisi olarak görev yapıyordu. 

FORUM MAGNESIA’NIN BAŞARISI: 5,6 MİLYON ZİYARETÇİ
Forum Magnesia’nın 2016 yılı giriş rakamları ile ilgili bilgileri paylaşan Tekdemir, yıl boyunca toplam 5,6 milyon kişi ziyaretçi ağırlandığını kaydetti. Tekdemir, yeni görevi ve Forum Magnesia hakkındaki açıklamalarına şöyle devam etti: 
”Forum Magnesia’nın Genel Müdürlüğü görevine geldiğim 2017 yılı için en önemli hedefimizi, büyümemizi sürdürmek olarak belirledik. Öte yandan Forum Magnesia olarak 2017 Temmuz ayında beşinci hizmet yılımızı kutlayacağız. Bu yılın önemine yakışır büyük projelere imza atmayı hedefliyoruz.” 

RAMAZAN’DA DA RAHAT ALIŞVERİŞİN ADRESİ FORUM MAGNESIA, 5. YIL SÜRPRİZİNE HAZIRLANIYOR
Ramazan döneminde kapanış saatlerini 23:00’e çekerek, Manisalı ziyaretçilere daha rahat alışveriş ve hizmet imkanı sunmayı amaçladıklarını belirten Tekdemir, beşinci yıl etkinliği planları hakkında da şunları söyledi: “Şehrin en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia olarak, beşinci yıl kutlamalarımız kapsamında tüm Manisalılar’a, ünlü bir sanatçının sahneye çıkacağı özel bir organizasyona imza atmaya hazırlandığımızı müjdelemek isterim. Yeni dönemde de modanın en yeni trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yeni deneyimleri seçkin müşterilerimize dünya ile aynı anda sunmaya devam edeceğiz. Her yeni günü, herkes için heyecan dolu, taze bir başlangıca dönüştürmek için çalışıyoruz ve tüm ziyaretçilerimize alışveriş, sinema, eğlence, kafe, restoran, buluşma noktaları ve keyfe dair yeni tecrübeler sunuyoruz.”

www.forummagnesia.com
www.facebook.com/ForumMagnesia/
twitter.com/ForumMagnesia

yurtiçi

Yukarı