Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Harika Kanatlar Rings AVM’ye geliyor

11.04.2017 - 11:43

JLL Türkiye tarafından yönetilen Rings Alışveriş Merkezi, düzenlediği etkinliklerle çocukları sevindirmeye devam ediyor. Sevilen çizgi film kahramanları Harika Kanatlar, İstanbul’da 23 Nisan Ulusal Çocuk ve Egemenlik Bayramı’na özel Rings AVM’de minik hayranları ile buluşuyor.

Harika Kanatlar; 22 ve 23 Nisan tarihlerinde 12:00 - 17:00 saatlerinde gerçekleştirilecek şarkı ve oyunlarla dolu gösterilerini Rings AVM’de sergileyecekler.
Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte; çocuklar Harika Kanatlar etkinliğinde birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak. 

SANCAKTEPE’NİN TAM KALBİNDE YER ALIYOR
İstanbul Anadolu yakasının gelişimi en hızlı olan ve geleceğin itibar bölgesi olarak kabul edilen Sancaktepe’nin tam kalbinde yer alan Rings AVM;  yarı açık mimarisiyle dikkat çekiyor. 9 sinema salonu, seçkin markaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri ve hipermarket ile Rings AVM, aynı zamanda Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı da karşılıyor.

GALATA

Yukarı