Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KARLILIĞIN MİNİMUMA DÜŞTÜĞÜ BİR DÖNEMDEYİZ

13.06.2017 - 10:36

Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, karlılıkların minimize edildiği, minimuma düştüğü, kısacası ticaret koşullarının zorlaştığı bir döneme gelindiğini ifade etti.

Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, şartların çok zorlaştığı, tüketici beklentilerinin çok farklılaştığı, değiştiği, rekabetin acımasız boyutlara ulaştığı, karlılıkların minimize edildiği, minimuma düştüğü, kısacası ticaret koşullarının zorlaştığı bir döneme gelindiğini söyleyerek, “Nerede eski günler dediğimiz, her anlamda eski dönemleri özlediğimiz bir döneme geldik. Firmamız olarak planlamalarımızı, stratejimizi bu değişen ve gelişen ekonomik koşullara göre geliştirmiş bulunuyoruz” dedi.

“SEKTÖRDE TEKNOLOJİ HIZLA GELİŞİYOR”
Çalış, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sektör olarak, alışveriş merkezi olarak bulunduğumuz konumu daha iyiye götürmek için gerekli yeniliklerin çalışmalarını yaparak, alışveriş merkezimizi büyütme, marka karmasını şehrimizin ihtiyaçlarına göre geliştirme, mevcut kiracılarımız olan markalarımızla birlik beraberlik içerisinde, kol kola mücadele ederek kiracı mutluluğunu, müşteri mutluluğunu sağlamak amacındayız. Beklentimiz anlamında bu hedeflerimiz doğrultusunda büyüyerek dolayısıyla istihdama katkı sağlamak beklentisi içindeyiz. Sektörde teknolojinin hızla geliştiği günümüzde bilişim yatırımlarına daha çok ağırlık verilecek ve bilişim toplumunun tüketici alışkanlıkları, sınırsız ev ticaret ve teknikleri ile bildiğimiz ticaret yöntemlerinde değişikler olacaktır.”

yurtiçi

Yukarı