Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

MalatyaPark AVM’ye 4 kategoride Stevie ödülü

17.11.2016 - 11:38

Yönetim ve kiralaması JLL tarafından yapılan MalatyaPark AVM, 13. Stevie Awards Uluslararası İş Ödülleri kapsamında, ‘Park Card’ı olan yolda kalmaz’ isimli projesiyle; başvurduğu 4 kategoride de derece alarak; 2 Silver ve 2 Bronz olmak üzere toplam 4 Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. Ödüller, 21 Ekim'de, İtalya’nın başkenti Roma’da, Cavallieri Waldorf Astoria Otel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerine teslim edildi.
Törene MalatyaPark’ın yönetim ve kiralamasından sorumlu JLL Direktör Yardımcısı Nezaket Akcakaya, MalatyaPark yatırımcılarından Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir, MalatyaPark Genel Müdürü Yılmaz Arslan ve Pazarlama Müdürü Arzu Şavluk katıldı.
Kısa bir konuşma yapan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir, “Yaşasın Türkiye, Yaşasın Malatya” diyerek salondaki tüm misafirlerden büyük alkış aldı.
MalatyaPark AVM’nin “Park Card’ı olan yolda kalmaz” isimli projesi ile ödül aldığı kategoriler şunlar: Finansal Kartlar dalında Yılın Pazarlama Kampanyası Gümüş Ödülü, Düşük Bütçeli Pazarlama Kampanyası Gümüş Ödülü, Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası Müşteri Ürünleri Bronz Ödülü, Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası Müşteri Hizmetleri Bronz Ödülü.

5 ÖDÜL DAHA...
MalatyaPark, MarCom Awards’tan 3 dalda Platin, 2 dalda ise Altın ödül kazandı. Yönetimi ve Kiralaması JLL tarafından gerçekleştirilen MalatyaPark, “Park Card’ı Olan Yolda Kalmaz” projesiyle daha önce kazandığı 4 Stevie ödülüne Marcom’dan yenilerini ekledi.
MalatyaPark, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından verilen ve sektörünün en önemli ödül programlarından Marcom Awards’dan 5 ödül daha kazanarak, ödül sayısını 9’a çıkardı. 5 dalda yapılan başvurunun hepsi ile ödül kazanan MalatyaPark, Marcom’dan 3 platin, 2 gold ödülün sahibi oldu.
Marcom Awards’dan ödül kazanılan kategoriler şunlar: İletişim Programı dalında Platin Ödül, Halkla İlişkiler dalında Platin Ödül, Sadakat Kart Kampanyaları dalında Platin Ödül, Kurumsal Sosyal Sorumluluk dalında Altın Ödül, Özel Aktivite dalında Altın Ödül.

yurtiçi

Yukarı