Ana içeriğe atla

aaa

MEYDAN İSTANBUL AVM’YE AVRUPA’DAN ÖDÜL YAĞDI

14.11.2018 - 12:20

MEYDAN İSTANBUL ALIŞVERİŞ MERKEZİ, EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018 YARIŞMASINDA 
3 AYRI ÖDÜL KAZANDI.

Meydan İstanbul AVM, Londra’da yapılan yarışmada son 2 senedir gerçekleştirdiği kapsamlı yenilenme projeleri ve perakende sektörüne getirdiği yeni jenerasyon uygulamalarıyla rakiplerini geride bıraktı.
Meydan İstanbul AVM, perakende mimarisinde Avrupa’nın En İyi Mimarisi, perakende geliştirme alanında ‘’Avrupa’nın En İyi Geliştirilen Alışveriş Merkezi’’ ve  Bathroom dizayn kategorisinde  ‘’Avrupa’nın En İyisi’’ ödüllerini aldı. Ayrıca, Perakende Geliştirme ve Bathroom dizayn alanında “ 5 Star” ödüllerinin de sahibi olan Meydan İstanbul, dünya liginde de Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı. 
Yönetim Kurulu Üyesi Merve Gülay, ödüllerini, Londra’da gerçekleşen törende, European Property Awards Başkanı Stuart Shield, Salica Genel Müdürü Ben Newman ve Birleşik Krallık Lordlar Kamarası’ndan Hause of Lord Best’in elinden aldı.

YENİ NESİL ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
Ödül töreninde geceye damgasını vuran Meydan İstanbul AVM, 128 dönümlük arazisiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük açık hava, yaşam ve alışveriş merkezidir. Yeşil doğa dostu mimari yapısı ve ekolojik çevreci özellikleri ile  “yeni nesil alışveriş ve yaşam merkezi” olarak dünyada birçok ödül alan farklı ve benzersiz bir konsepttir.
Meydan İstanbul AVM’yi dünyada benzer alışveriş merkezleri arasında farklılaştıran ve ayrıcalıklı kılan özelliğin, geleceğe yönelik, kendi enerjisini üreten akıllı bir çevreci tasarım olmasından kaynaklandığını uluslararası kuruluşlar belirtmektedir. AVM’yi ziyaret eden ziyaretçi sayısı senede 32 milyon kişiyi aştı. 
10-15 dakika mesafede 5 milyona yakın konutun yer aldığı Meydan İstanbul AVM, dünyadaki perakende mağazacılık konseptine yeşil ve çevreci mimarisiyle yepyeni ufuklar açıyor.

arf

Yukarı