Ana içeriğe atla

aaa

MOVAPARK AVM İLE YENİ BİR YAŞAM TARZI…

26.06.2018 - 10:46

Alışverişten öte, bir yaşam merkezi haline geldiklerini belirten Movapark AVM Müdürü Nazlı Özdemir, “Yaşam merkezi kimliğimizle bölgenin geleneksel ve geleceğe dönük yatırımlarını da şekillendiriyoruz.” dedi.

Güneydoğu’nun hem eğlence hem de alışveriş merkezi olan Mardin Movapark AVM hakkında bilgi verebilir misiniz?
Movapark AVM 15 Haziran 2012’de açıldı ve açıldığı günden itibaren desteği ile Mardin’in ve tüm bölgenin buluşma noktası haline geldi. 7.yılımıza girmeye hazırlandığımız 2018 yılında milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konumu ve içeriği itibariyle, açıldığı günden bugüne kadar artan ziyaretçi grafiği, ulusal ve uluslararası marka karması ile dikkatleri çeken alışveriş merkezimiz, birbirinden keyifli etkinlikleri ile Türkiye’nin en büyük 4. büyük aquapark’ı ile fuar alanı, sinema ve diğer sosyal alanlarıyla, çocuk eğlence merkezi, sineması, cafe ve restoran alanlarıyla ziyaretçileri için alışverişten öte, bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Doğu’da yeni bir yaşam tarzının önderliğini sürekli yükseltme yolunda ilerleyen Movapark AVM, aquapark’ın 6 farklı eğlence havuzu ile Mardin’in eğlence merkezi olmuştur. Aynı zamanda bin 500 kişilik kapasiteli Movasalon; düğün, kongre, toplantı ve konser organizasyonlarına yaptığı ev sahipliği ile bölgenin aranılan kompleksi haline gelmiştir. Yönetiminin İnside Danışmanlık tarafından yapıldığı Movapark AVM kültürel zenginlikleri ile Mardin, Diyarbakır, Şırnak, Şanlıurfa gibi komşu illerin ilçeleriyle beraber ziyaretçilerini Movapark’ta 7 yıldır güçlü bir bağ ile ağırlıyor ve çevre illerle sınırlı kalmayarak, komşu ülkelerden, Irak ve Suriye’den de birçok ziyaretçiyi misafir ediyor.

Yıl dönümünüze özel etkinlik ve kampanyalarınız olacak mı? Bunlardan bahseder misiniz?
Movapark, Mardin’in kültürel zenginliklerinin içinde her dilden, dinden, ırktan insanın ziyaret ettiği bir alışveriş merkezi olmuştur. Yaşam merkezi kimliğimizle bölgenin geleneksel ve geleceğe dönük yatırımlarını da şekillendiriyoruz.
Movapark AVM açıldığı günden bugüne kadar hem sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almış hem de birçok etkinlikle bölgede farkındalık yaratmıştır. Özellikle yapılan tüm etkinliklerinde bölgenin nabzına dokunacak ve projenin içinde yer alacak organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Bu etkinliklerden biri de Ramazan ayı sebebiyle yapılan organizasyonlardır. Bizler “barış dolu Ramazan” adıyla yola çıktık ve “Ramazan coşkusu Movapark’ta” ile devam ettik. Özellikle bu organizasyonları bölgemizde yaşayan farklı kültürlere sahip çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte mülteci çocuklarımızla gerçekleştirdik. 
2018 yılında da bu geleneğimizi bozmadan devam ediyoruz. Bölge gençlerimizin erbane gösterilerinden, yine bu arkadaşlarımızla birlikte çocuklarımızın da yer aldığı sirk ve atölyelere kadar birbirinden özel gösterilerle Ramazan heyecanını yaşıyoruz. Kızlarımızı da unutmadık ve onlarla ramazan ayının vazgeçilmezi davulla, eğlenceli gösteriler ile tüm ziyaretçilerimizin buluşmalarını gerçekleştirdik. 
Movapark AVM, 7. yılında çevreye duyarlı bir araç olan Toyota CH-R Advance Hybrid araba kampanyası ile gerçekleştiriyor. Yeni aracımızı uzun zamandır merakla bekleyen ziyaretçilerimiz Toyota aracımız ile tanıştılar. ”Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyası ile misafirlerimiz 15 Mayıs-2 Eylül 2018 tarihleri arasında yapacakları her 100 TL ve üzeri alışveriş karşılığında kuponla çekiliş hakkı kazanıyorlar.

Movapark ile Mardin’e ilk kez gelen markalar var mı?
Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldığı günden bu yana bölgenin en aktif alışveriş merkezi olarak adından söz ettiriyor. Movapark ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Aramıza yeni katılan ve bölgede ilk olan E-bebek, Lufian firmasıyla hız kesmeden yeni markaları ziyaretçilerimizle tanıştırmaya devam ediyoruz. Çok yakında iç giyim ve aktif spor grubunda yeni iki marka daha aramıza katılacak. Yönetim danışmanlığını İnside danışmanlığın yaptığı Movapark AVM yeni markalarla her yaş grubuna hitap eden birçok ziyaretçimize hizmet vermeye devam ediyor.

arf

Yukarı