Ana içeriğe atla

aaa

NEXT LEVEL LÜKSÜ ULAŞILABİLİR HALE GETİRDİ

15.08.2018 - 16:35

NEXT LEVEL PRESTİJLİ KONUMU VE ÖDÜLLÜ MİMARİSİ İLE ANKARA’NIN İLK KARMA YAŞAM PROJESİ. ANKARA’YA İSTİHDAM AÇISINDAN DA OLDUKÇA KATKISI VAR. NEXT LEVEL ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ ZEYNEP TARHAN İLE NEXT LEVEL’IN ANKARA İÇİN ÖNEMİNİ, İSTİHDAM AÇISINDAN KATKILARINI VE GELECEK DÖNEM HEDEFLERİNİ KONUŞTUK.

Next Level, Ankara için ne ifade ediyor? Next Level olmasaydı başkentte neler eksik olurdu?
Next Level prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesidir. Şehrin en gelişmiş lokasyonunda yer alan stratejik konumu ile lüksü ulaşılabilir hale getirdi. Ziyaretçiler şehrin içinde kargaşadan uzak alışverişlerini yaparken yaşam alanlarında aileleri ile birlikte keyifli dakikalar geçiriyor. Yerli ve yabancı ziyaretçi kitlesinin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet çeşitliliği ve uluslararası markaların temsil edildiği bir merkez olması Next Level’ı öne çıkaran en önemli özelliği diyebiliriz. Marka karmamızda modaya yön veren önemli markalar yer alıyor. Next Level açıldığı ilk günden bugüne şehrin kültür ve sanat hayatına da büyük katkılar sağladı. Ülkemizin ve dünyanın ünlü sanatçıları ile ziyaretçileri buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlamaya özen gösteriyoruz. Şehrin sanat hayatını destekleyen festivallere ve özel film gösterimlerine ev sahipliği yapıyoruz.

Next Level’in istihdam ve iş açısından Ankara ve Türkiye ekonomisine katkısından bahseder misiniz?
Alışveriş merkezleri Ankara’da istihdam yaratılması açısından son derece önemli bir görev üstlenmiştir. Next Level ise karma projesi ile istihdam alanları oluşturmuştur. Önceden geçici bir istihdam alanı olarak görülen perakende sektörü, artık gençlere kariyer yolunda adım adım ilerleyebilecekleri bir yaşam sunuyor. Satış temsilciliğinden mağaza yöneticiliğine, mağaza yöneticiliğinden merkez operasyonlarına ilerleyebilecekleri hatta yurt dışında uluslararası tecrübe kazanabilecekleri bir iş haline gelmeye başladı. Dünya markalarına açılan bir kapı olması nedeniyle Next Level üst düzey müşteri servisi veren pek çok önemli bileşenden meydana gelen bir marka değerine sahip. Bu çatı altında konusunda uzman yöneticiler, sektöre yeni değerler kazandırmak üzere,  akademik unsurları işin içine katarak hem eğitim hem deneyim olanağı sunuyor. Next Level bünyesindeki tüm mekanizmaların içerisinde yer alan pek çok çalışan, sektörde önemli pozisyonlarda görev alabilecek niteliklere sahip oluyor. 

Yeni cumhurbaşkanlığı sistemiyle birlikte Türkiye’nin ekonomideki hedefleri çok büyük. 2023 yılında dünyanın en büyük ekonomileri arasına girme hedefleniyor. Next Level’in 2023 hedefleri nelerdir? 
Türkiye ekonomisi içerisinde oldukça büyük bir paya sahip perakende sektörünün, 2023 hedeflerine doğru yol alırken, pazar büyüklüğünde beklenen olumlu artışlarla paralel olarak istihdam ihtiyacı da artacaktır. Değişen sistem ile birlikte bürokratik süreçlerin hız kazanıp sektördeki büyüme hedeflerinin önündeki engeller de kalkmış olacaktır. 2023 yılına doğru bu olumlu gelişmeler yaşanırken bizde bu gelişmeler ile birlikte sektördeki önemli dünya markalarına ev sahipliği yapmayı sürdüreceğiz. Önümüzdeki yıllarda yerli markalara olan talebin artacağı öngörüsüyle, dünya standartlarında yerli üretim yapan perakende markalarının oluşacağını ve büyüyeceğini öngörüyoruz. Bu kapsamda ziyaretçilerimizin beklentilerini karşılayabilecek ve gerekli hizmet standartlarını sağlayabilen yerli markaları sektörde olduğu gibi, Next Level bünyesinde de göreceğimize inanıyorum.

arf

Yukarı