Ana içeriğe atla

aaa

NEXT LEVEL’DA MUAZZAM RAMAZAN!

09.05.2018 - 14:58

Next Level Alışveriş Merkezi, ramazan ayı boyunca birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle başkentin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunan Next Level Alışveriş Merkezi’nde bu yıl bahar ve yaz mevsimini de içine alan ramazan ayı boyunca, hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifle zaman geçirebilecekleri birbirinden eğlenceli etkinlikler yer alacak. Sahne gösterileri, ikramlar, atölyeler, canlı müzik ve Ramazan Sokağı’ndaki el sanatları örnekleriyle şenlenecek olan ramazanda dünyaca ünlü neyzen Mercan Dede konseri de gerçekleşecek. 

USTA ŞEFLERDEN HARİKA LEZZETLER
Farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlarıyla şehrin buluşma noktası haline gelen teras katta Masa, Borsa, Mezzaluna, Harvey Nichols Lounge ve Big Chefs gibi ünlü restoranların yanı sıra Timboo Cafe, Godiva ve Keifi ile iftar ve iftar sonrası enfes tatlardan oluşan menüler Next Level ziyaretçilerini bekliyor. Usta şeflerin özenle hazırladığı enfes tatlardan oluşan iftar menüleri ve yaz dönemine özgü içecek alternatifleriyle ramazan teras katta lezzet şölenine dönüşüyor. Next Level Teras, doğadan esinlenen yeşil konsepti ve havuzlarıyla nezih ve ferah bir ortamda iftar öncesi ve sonrası keyifli zamanlar yaşatmaya hazırlanıyor.

k

ÜNLÜ NEYZEN MERCAN DEDE NEXT LEVEL’DA
Sufî müzik geleneğini ve dokusunu çağdaş müziğin tınılarıyla harmanlayan Mercan Dede, Next Level Teras’ta Ankaralı müzikseverlerle buluşacak. 25 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşecek konser, ücretsiz olarak izlenebilecek.
Next Level ayrıca, ramazanda büyük-küçük herkesin eğlenebileceği etkinliklerle dolu bir program hazırladı. Next Level AVM Müdürü Zeynep Tarhan Koç, “İftar öncesi bir taraftan çocuk atölyeleri, ateşbaz, jonglör, bubble show ve sihirbaz gibi farklı gösteriler sahnelenirken; diğer bir köşede tasavvuf dinletisi ile iftar saatine hazırlık yapılacak. İftar sonrası canlı müzik, Türk Sanat Müziği dinletisi ile devam edecek.” diyor.
Terasın her noktasında farklı aktivitelerle karşılanacak Next Level ziyaretçileri, havuzda slotboat yüzdürürken, soft play oyun alanında çocuklar eğlenceli zamanlar geçirecek. Kurulacak olan Ramazan Sokağı’nda farklı sanatçıların el emeği ürünleri sergilenirken, geleneksel ramazan lezzetlerinden de ikramlara yer verilecek. Allı ballı macun, pamuk şeker ve kızılcık şerbeti ikramlarıyla misafirlerin ağzı tatlanacak. 

arf

Yukarı