Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ÖZDİLEK ESKİŞEHİR AVM’DE 5. YILA ÖZEL EĞLENCELER

17.01.2017 - 10:37

Özdilek Alışveriş Merkezi 5. yılını eğlenceli show’larla kutluyor. 5. yıl özel eğlencelerinde pasta kesimi, karnaval bandosu, Latin dans gösterileri ve ‘Yönet Bizi’ etkinliği gerçekleştirildi.

Açılış gününe özel hazırlanan bin kişilik pasta Özdilek AVM Müdürü Mustafa Pelevan, Özdilek AVM yöneticileri ve Özdilek müşterileri ile birlikte kesildi. Pasta kesiminin ardından Latin dans gösterileri ve karnaval bandosu, birbirinden güzel şarkılarla muhteşem bir show sergiledi. ‘Yönet Bizi’ etkinliğinde Özdilek misafirleri senfoni orkestrasını yönetti.

HER ZAMAN EN KALİTELİ HİZMET
Özdilek AVM Müdürü Mustafa Pelevan, “Açıldığımız günden bu yana Eskişehirliler’i ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek ve tüm müşterimizin Özdilek’ten memnun olarak ayrılmalarını sağlamak en önemli prensibimiz. Özdilek AVM müşterilerimizin keyif alacağı sosyal bir AVM, bu sebeple AVM’mizi ziyaret eden müşterilerimiz Eskişehir’de ilk defa gerçekleşen etkinliklere ücretsiz katılabilir ve avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirler. 5 yıl boyunca Özdilek AVM’yi ziyaret eden tüm Eskişehirliler’e teşekkür ediyorum” dedi. 

GALATA

Yukarı