Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Primemall AVM’lerine 4 ödül birden

06.09.2017 - 10:12

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında önemli bir yeri olan Stevie Awards tarafından düzenlenen, “International Business Awards” değerlendirmesinin 2017 sonuçları açıklandı. Primemall Alışveriş Merkezleri, Yılın Pazarlama Kampanyaları Kategorisi’nde, 1 altın ve 3 bronz ödül aldı.

Prime Development’ın yatırımını ve yönetimini yapmış olduğu Primemall Alışveriş Merkezleri, bu yıl 14.’sü düzenlenen “Stevie-International Business Awards”ta 1 altın, 3 bronz ödül  kazanarak  büyük bir başarı sergiledi.
2002 yılından beri Amerika’nın en prestijli ve saygın ödül organizasyonlarından birisi olan Stevie’de, 60’tan fazla ülkeden binlerce proje yarışıyor. Her sene farklı jüri üyelerinin yer aldığı yarışmada, dünya çapında başarılı profesyonellerin projeleri değerlendiriliyor. Yılın Şirketi, Pazarlama Kampanyası, En İyi Ürün ve Servisi, Startup Projesi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi gibi pek çok kategoride ödüller, 21 Ekim’de Barselona’da düzenlenecek ödül töreninde sahiplerine verilecek. 
3 bin 900’ün üzerinde projenin yarıştığı “2017 Stevie-International Business Awards”ta Primemall Gaziantep Projesi, Altın Stevie Ödülü’ne; Primemal İskenderun, Primemall Antakya, Primemall Sivas projeleri ise farklı kategorilerde Bronz Stevie Ödüllerine layık görüldü. 
2013 yılında açılan ve farklı projeleri ile öne çıkan Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezi, Yılın Pazarlama Kampanyası, Kültür-Sanat Kategorisi’nde Baklavadan Çingene Kızı Mozaiği Rekor Denemesi ile Gold Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. Jüri tarafından çok etkileyici ve yaratıcı bulunan projede; 60 baklava ustası, 15 mozaik sanatçısı ve 100 çocuğun katkıları ile 6 bin 160 parça baklavadan “Çingene Kızı” mozaiği yeniden yapılarak Guiness Rekorlar kitabına girildi. 
Primemall İskenderun Alışveriş Merkezi ise; 4 yıldan bu yana gerçekleştirdiği Müzik Yarışması ve Gençlik Konserleri ile Yılın Pazarlama Kampanyası, Gençlere Yönelik Projeler Kategorisi’nde, Bronz Stevie Ödülü’nü almaya hak kazandı. 
Açılış döneminde gerçekleştirdiği sıra dışı çalışmalarla sektörde adını duyuran Primemall Sivas projesi de; Yılın Pazarlama Kampanyası, Gayrimenkul Kategorisi’nde Geçici Kiralama projesi ile Bronz Stevie Ödülü ile taçlandırıldı. 
Bulunduğu bölgede yarattığı değer ile fark yaratan Primemall Antakya projesi; henüz hayatında hiç tiyatro izleme şansı bulamamış çocuklar için gerçekleştirdiği “Gezici Tiyatro” sosyal sorumluluk projesi ile Yılın Pazarlama Kampanyası, Kültür-Sanat Kategorisi’nde Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. 
Bugüne dek pek çok uluslararası ödüle layık görülen; tasarımı, işlevselliği, konforu, sosyal sorumluluğu ve çevreye duyarlılığı esas alan Primemall Alışveriş Merkezleri, bu prestijli ödülle başarısını ulusal ve uluslararası arenada bir kez daha kanıtlamıştır.

GALATA

Yukarı