Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SULTANGAZİ’NİN İLK VE TEK AVM’Sİ; NEVA

17.01.2017 - 10:40

29 Aralık 2016’da kapılarını açan Sultangazi’nin ilk ve tek AVM’si Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 25 milyon TL’lik yatırım değeriyle Sultangazi’nin gözbebeği konumunda yer alıyor.

Projenin kiralama ve yönetim danışmanlığı İdeas AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı tarafından yapılan Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 29 Aralık 2016’da kapılarını açtı. Sultangazi Belediyesi ve Markam AVM Yat. İşlt. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. birlikteliğiyle hayata geçirilen Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 25 milyon TL’lik yatırım değeriyle Sultangazi’nin gözbebeği konumunda. 
Sultangazi’nin en büyük yatırımı olan Kent Meydanı projesinin başlıca unsuru olan Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Sultangazi Ana Hizmet Kompleksi’nde yer alıyor. Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 22 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, sinema salonları, oyun eğlence ve bowling alanları, hiper ve yapı marketi, moda markaları, 12 adet cafe restoran/fast food, 45 adet mağazası ile şehre yeni bir soluk ve heyecan getiriyor. Sultangazililer ücretsiz otopark (750 araç kapalı, 250 araç açık), ücretsiz vale ve ücretsiz müşteri servisinden dilediğince faydalanabiliyor.   

TEK KATLI OLMASI SEBEBİYLE FARKINI ORTAYA KOYUYOR
Sultangazi’nin ilk ve tek AVM’si olan Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi, tek katlı olması sebebiyle farkını ortaya koyuyor. Neva AVM, 2017 Ocak ayı boyunca Buray, Safiye Soyman & Faik Öztürk, Bora Duran ve Fettah Can mini konser ve imza günlerine ev sahipliği yapacak. 
Neva AVM’nin eğlence dolu sosyal etkinlikleri ayrıca Bremen Mızıkacıları, İllüzyon Show ve Sühey Uygur’la Şahane Pazar gibi etkinliklerle beraber Ocak ayı ile birlikte sürekli devam ediyor. 
Sabah 10.00, akşam 22.00 saatleri arası hizmet veren Neva AVM’de yer alan markalar şunlar: “Tekzen, DeFacto, FLO, Avşar Sinemaları, Playland, , Mavi Outlet, File Market ,Star Bowling, Çıtır Usta, O Pilavcı, Kahve Durağı, Burger King, Simit Sarayı,Chicker’s, Theorie Erkek Giyim, Madame Moss, Herry Outlet, Sarıyer Börek, Kağnı Izgara, Turkcell, Turk Telekom, Vodafon, Back Hosuse ,Madame Moss, Acar, Patixca, Neo Store, Zegem Aksesuar, May Optik, Si-Ser İşitme Merkezi, Öz Kuru Temizleme, PTT, Aktarhane, Çikolata Çiçek Evi. 

GALATA

Yukarı