Ana içeriğe atla

autorola

Taurus AVM yılbaşında daire veriyor

15.12.2016 - 15:43

Taurus AVM Müdürü Ebru Sonel, “2016-2017 Yeni Yıl Kampanyası’nda HER YIL OLDUĞU GİBİ BİR daire veriyoruz. 15 Kasım-15 Şubat tarihleri arasında aynı günde 100 TL alışveriş yapan Taura Card sahibi tüm ziyaretçilerimiz bir çekiliş hakkı kazanıyor” dedi.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte alışveriş merkezlerinin kampanyaları da hız kazanmaya başladı. 2017 yılında yapacağınız kampanya ve etkinlikler hakkında bilgi verir misiniz?
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Taurus AVM, 2017’de kampanya ve etkinlikler ile dolu bir yıla hazırlanıyor. 2016-2017 Yeni Yıl Kampanyası’nda her yıl olduğu gibi bir daire veriyoruz. 15 Kasım-15 Şubat tarihleri arasında aynı günde 100 TL alışveriş yapan Taura Card sahibi tüm ziyaretçilerimiz bir çekiliş hakkı kazanıyor. Bunun dışında yıl boyunca çocuklar için resim, kostüm yarışmaları ve etkinlikler planlandı. Ayrıca yıl içerisinde ziyaretçilerimize anında kazan kampanyaları da yapılacak.

Kampanya ve etkinliklerinizde hangi kriterleri baz alıyorsunuz?
Taurus AVM ekibi olarak, hem kampanya hem de etkinliklerimizi belirlerken dikkat ettiğimiz en önemli kriter, öncelikle ziyaretçi portföyümüze uygun olması. Çocuk etkinliklerinde ise çocukların interaktif olabileceği ve kendilerinin bir şeyler üretebileceği etkinlikler olmasını dikkate alıyoruz. 

Gerçekleştirdiğiniz etkinliklerin, yaptığınız kampanyaların müşteri çekimine olan etkilerini değerlendirir misiniz?
Yıl içerisinde yapılan kampanya ve etkinliklerin ziyaretçilerimize etkisi olumlu yönde oluyor. Özellikle kampanya dönemlerinde alışveriş karşılığında verilen hediyelerin ziyaretçilerimiz üzerinde olumlu etkisi olduğunu gözlemliyoruz. 


 

autorola

Yukarı