Ana içeriğe atla

arf

TOYZZ SHOP’TA ÇAĞLA ŞIKEL RÜZGÂRI

09.03.2018 - 15:14

Capacity Alışveriş Merkezi’nde yer alan Toyzz Shop mağazası, ünlü manken Çağla Şıkel ile oğulları Uzay ve Kuzey’in katıldığı Nerf Nitro etkinliğine imza attı. Uzay ve Kuzey, rampalarla tasarlanan parkurda yeteneklerini sergiledi.

İstanbul Bakırköy’de yer alan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bunlardan birine, Capacity’deki Toyzz Shop mağazası imza attı. Yüzlerce çeşit oyuncakların satıldığı Toyzz Shop, 23 Şubat Cuma günü hız tutkunu ziyaretçileriyle muhteşem bir etkinlik gerçekleştirdi. Nerf Nitro etkinliğine ünlü manken Çağla Şıkel ile oğulları Uzay ve Kuzey katıldı. Hayattan zevk almayı bilen büyük-küçük herkesin zevkle oynadığı Nerf Nitro setlerinin tanıtıldığı etkinlikte, Toyzz Shop hayranı çocuklar ve aileleri de eğlenceli dakikalar geçirdi.
Birbirinden farklı parkurların düzenlendiği Toyzz Shop mağazasındaki etkinlik alanında Kuzey ve Uzay doyasıya oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi. Kuzey ve Uzay, rampalarla tasarlanan ve Nerf silahlarından arabaların fırlatıldığı parkurda yeteneklerini sergiledi. Çağla Şıkel de oğullarını zevkle izledi. 

‘EN BÜYÜK İDEALİMİZ ÇOCUKLARI MUTLU GÖRMEK’
Gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Nerf Nitro etkinliğinde, oyuna katılan herkese Capacity AVM Toyzz Shop mağazasında geçerli 20 TL’lik hediye kuponları verildi. Ayrıca etkinliğe katılan yarışmacılar bol sürprizli hediyeleri kazanma fırsatı yakaladı.
Çocukları mutlu görmenin, hayallerini gerçekleştirmenin ve onlara ayrıcalıklı deneyimler sunmanın en büyük idealleri olduğunu belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Yıl boyunca Türkiye genelinde 47 şehirde ve Kuzey Kıbrıs’taki 192 mağazamızda çocuklar için pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Çocuklara ve ailelerine teşekkür eder, başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini dileriz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

arf

Yukarı