Ana içeriğe atla

arf

Vadistanbul AVM’de Film Gibi Sevgililer Günü

13.02.2018 - 12:09

Vadistanbul AVM, Sevgililer Günü’ne özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Aşklarını film sahneleri ile tamamladıkları Sevgililer Günü etkinliğine katılım sağlayan çiftler, sürpriz hediye kazanma şansı yakaladılar. Kazanan çiftler,  Jolly Joker Vadistanbul sahnesindeki Levent Yüksel konserine bilet kazandı.

VADİSTANBUL’DA EN ÖZEL SEVGİLİLER GÜNÜ
14 Şubat Sevgililer Günü, herkesin merakla beklediği, en özel hediyelerin alındığı, sevgililerin birbirlerine minik sürprizler yaptığı en anlamlı günlerden biri. İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM, 3-14 Şubat tarihleri arasında, sevgililer için özel bir etkinlik gerçekleştirdi. 

AŞKIMIZ FİLM OLUR HASHTAG’IYLA FOTOĞRAFLAR PAYLAŞILDI
Çiftler bu tarihler arasında Vadistanbul AVM’ye gelerek, hazırlanan dekorasyon, kostüm ve müziklerle seçtikleri romantik, aksiyon ve müzikal film sahnelerini canlandırdı.  Fotoğraf çekilerek #aşkımızfilmolur hashtag’i ile paylaşanlar arasında en çok like alan 5 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde sahne alan Levent Yüksel konserine bilet kazandı. 

arf

Yukarı