Ana içeriğe atla

aaa

WATSONS GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ÖDÜLLERİ’NDE OYLAMA HEYECANI

14.02.2019 - 14:59

YILIN EN İYİLERİNİN BELİRLENDİĞİ WATSONS GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ÖDÜLLERİ İÇİN OYLAMALAR MART ORTASINA KADAR GERÇEKLEŞTİRİLEBİLECEK. OYLAMAYA WATSONS CARD’LARIYLA KATILANLARDAN 5 KİŞİ ÖDÜL TÖRENİNE ÇİFT KİŞİLİK DAVETİYE KAZANACAK.

Bu yıl 5. kez düzenlenecek Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için geri sayım başladı. Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği yarışma için oylamalar mart ayının ortasına kadar https://odul.watsons.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek. 24 farklı kategoride 116 ürünün kıyasıya yarışacağı oylamaya Watsons Card’larıyla katılanlar arasından seçilecek 5 kişi ödül törenine çift kişilik davetiye kazanacak ve bin kişiye de sürpriz hediyeler verilecek.
Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi birçok alanın da içinde bulunduğu 24 farklı kategoride 116 aday ürün, yılın en iyisi olmak için kıyasıya bir mücadeleye girecek. Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendirilecek. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy olan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olacak. 

OY KULLANANLAR KAZANIYOR!
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini destekleyenler, çok özel sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Oylamaya Watsons Card numarası ile giriş yaparak katılan Watsons Card sahiplerinden seçilecek 5 kişi ödül gecesi için çift kişilik davetiye sahibi olacak. Oylamaya katılanlar arasından seçilecek bin kişi ise Watsons tarafından hazırlanacak ve yılın en iyilerinden seçilerek oluşturulacak hediye setini kazanacak.

arf

Yukarı