Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Arap Bacı etkinliğine yoğun ilgi

13.12.2016 - 16:44

CarrefourSA, 1993 yılında hizmete açtığı ve Türkiye’nin ilk hipermarketi olan İçerenköy CarrefourSA’nın 23’üncü yaşını kutladı. Kutlamada Vissmate stand kurarak Doğal Sıvı Arap Sabunu’nun reklam filminde oynattığı Arap Bacı karakterini müşterilerle buluşturdu. Etkinlikte, Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu alan müşterilere sürpriz hediyeler dağıtan Arap Bacı, etkinlikte eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu. CarrefourSA ziyaretçi ve çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Doğal Sıvı Arap Sabunu hakkında çeşitli bilgiler ziyaretçilerle paylaşıldı. 
Ahşap, doğal taş, fayans gibi her türlü yüzeyde iz ve yapışkanlık bırakmadan ışıl ışıl parlaklık sağlayan Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, banyo, mutfak, halı ve koltuklarda da doğal temizlik sağladığı gibi mis gibi beyaz sabun kokusuyla da bütün evlerin vazgeçilmezi olacak.
Bitkisel yağlardan üretilen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir temizlik ürünü olmasının yanında soğuk suda bile çok hızlı bir şekilde karışıp köpürüyor ve pratik kullanım sağlıyor.

GALATA

Yukarı