Ana içeriğe atla


BANNER

KAHVE DURAĞI HIZ KESMEDEN YATIRIMLARA DEVAM EDİYOR

14.09.2018 - 11:22

2009 YILINDA AÇILAN İLK ŞUBELERİNİN ARDINDAN, BENZERSİZ TAT VE KALİTELİ SERVİS ANLAYIŞI İLE KISA SÜREDE BİLİNEN VE İNSANLARIN BİRBİRİNE TAVSİYE ETTİĞİ GÜÇLÜ BİR MARKA HALİNE GELDİKLERİNİ BELİRTEN KAHVE DURAĞI GENEL KOORDİNATÖRÜ NESLİHAN KARACA, “95 ADET FRANCHISE ŞUBEMİZ MEVCUT OLUP İNŞAATI DEVAM EDEN 17 PROJEMİZ BULUNUYOR.” DEDİ.

Kahve Durağı hakkında bilgi alabilir miyiz?
Kahve Durağı olarak, 2009 yılında açılan ilk şubemizin ardından, benzersiz tatlarımız ve kaliteli servis anlayışımız ile kısa sürede bilinen ve insanların birbirine tavsiye ettiği güçlü bir marka haline geldik. Bugün Türkiye’nin pek çok yerinde; kendimize özgü kahve çeşitlerimiz, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerimiz, ikramlarımızın vazgeçilmezi olan lokum, çikolata ve pasta çeşitlerimizle, her şubemizde aynı lezzet ve kalite standartı ile hizmet veriyoruz.

Konseptiniz hakkında bilgi verir misiniz?
Kiosk, yemekli kiosk, cafe-restoran ve nargileli konsept olmak üzere farklı çözümler sunuyoruz. Kendine özgü renk ve çizgiler taşıyan, dinamik genç ve hareketli konsepti mağaza projelerimizden menümüze kadar yansıtıyoruz.
Şu an kaç franchise şubeniz bulunuyor?
95 adet franchise şubemiz mevcut olup inşaatı devam eden 17 projemiz bulunuyor.

Şube açmayı hedeflediğiniz ilk 5 il hangileri?
İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya.

Franchise giriş bedeliniz nedir?
Franchise giriş bedelimiz 200 bin Türk Lirası’dır.

Toplam yatırım maliyetinden bahseder misiniz?
450 bin-1 milyon 250 bin arasında projelerimiz bulunuyor. Metrekare ortalaması olarak düşünecek olursak metrekare başına 2 bin- 2 bin 500 Türk lirası düşünülebilir. 

Bayiler için aylık ciro hedefi nedir?
Konseptlere göre değişiklik göstermektedir. Kar marjı  yüzde 30-35 arasında değişmektedir.

2018-2019 hedefleriniz nelerdir?
Hâlihazırda inşaatı devam etmekte olan 17 şubemizin inşaatlarını tamamlayıp kahve severleri yeni Kahve Durakları ile buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca yurt dışı için son görüşmelerin bitirilip inşaat aşamasına geçilmesini planlıyoruz.

arf

Yukarı