Ana içeriğe atla


BANNER

MARKANTALYA AVM ZİYARETÇİ REKORU KIRIYOR

09.05.2018 - 14:53

Çekim gücünü sürekli artıran MarkAntalya AVM, 5 yılda 80 milyona yakın ziyaretçi ağırladı. MarkAntalya AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, “Ziyaretçilerimizle aramızda bir bağ oluşturduk.” diyor.

Yönetim ve kiralama hizmetleri gayrimenkul çözümleri konusunda Avrupa’da lider firmalar arasında yer alan Apleona Real Estate Management tarafından gerçekleştirilen MarkAntalya Alışveriş Merkezi, açıldığı günden bugüne artan ziyaretçi grafiği ve sürekli yenilenen mağaza karmasıyla hem Antalya hem de sektörde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 
Bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası büyük markalarla kaliteli bir alışveriş sunmanın yanında, sosyal yaşam merkezi konseptiyle öne çıkan, birbirinden ilginç sosyal aktivitelere, kültürel ve sanatsal etkinliklere imza atan MarkAntalya AVM, dünyanın dört bir köşesinden gelen misafirlerini ağırlıyor. 

ŞEHRİN TAM KALBİNDE
Lokasyonu itibariyle çok geniş bir müşteri kitlesi bulunan MarkAntalya, “Şehrin tam kalbinde” yer alıyor. Konumu, kalitesi ve büyüklüğü ile Antalya’nın marka değerini yükseltmeyi de hedefleyen MarkAntalya, özellikle Kaleiçi, Kale Kapısı ve Yat Limanı gibi Antalya’nın simgesi olan tarihi merkezlere yakınlığıyla dikkat çekiyor.
Antalya’yı ziyaret eden yabancı turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği MarkAntalya, Nevruz döneminde İranlı turistlere yönelik operasyonları ve özellikle geleneksel olarak bu sene dördüncüsünü gerçekleştirdiği Persian Shopping Fest ile de sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Yaz sezonu boyunca da Rusya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İngiltere gibi pek çok Avrupa ülkesinden gelen turistlere yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarla Antalya’da şehrin tam kalbinde yüksek çekim gücü oluşturuyor.

 

fBÖLGENİN EN ÖNEMLİ TİCARİ VE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ
Ziyaretçi sayısını her yıl artıran MarkAntalya AVM, bugüne kadar 80 milyona yakın ziyaretçisini ağırlayarak büyük bir başarıya imza attı. MarkAntalya AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, Ağustos 2013’te açılan AVM’nin, Antalya’nın sosyal hayattaki popülaritesini artırmanın yanı sıra şehrin çağdaş bir alışveriş merkeziyle bölgede önemli olanaklar sunduğunu söylüyor.
AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, “Biz, MarkAntalya’yı bölgenin en önemli ticari ve sosyal yaşam merkezlerinden birisi haline getirmeyi amaçladık. Tüm enerjimiz, kaynaklarımız ve hayallerimizle bu yolda yürüyoruz. İnancımızı ve sevgimizi, yaptığımız her işe katıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sevgi ile yapılan, inanılarak çabalanan, hayal kurularak ilerlenen her işte başarı kaçınılmazdır.” diyor.
Toplam 80 milyona yakın ziyaretçiyi alışveriş merkezlerinde ağırladıklarını ifade eden Toydemir, “Onlarla aramızda bir bağ oluşturduk, onlara hizmet vermenin bir adım ötesine geçtik. Bu, MarkAntalya’nın bölgede ne kadar güçlü, yaptığımız çalışmaların ne kadar iyi olduğunu ortaya çıkarıyor.” şeklinde konuşuyor.

arf

Yukarı