Ana içeriğe atla


BANNER

ŞEHRİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN AVM’Sİ ÖZDİLEKPARK ANTALYA

20.01.2020 - 11:05

Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezi ve ülkenin yurt dışına bakan yüzü olan Antalya’nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan ÖzdilekPark Antalya,yüzlerce markayla ziyaretçilerine hizmet veriyor.

ÖzdilekPark Antalya hakkında genel hatlarıyla bilgi verir misiniz?
ÖzdilekPark Antalya, Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezi ve ülkenin yurt dışına bakan bir yüzü olan Antalya’nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan ÖzdilekPark Antalya, kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.
Alışveriş merkezi, Antalya’nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve buna paralel gelişen Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığıyla şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği en önemli avantajlarından birisidir. Aydınlığı, ferahlığı, güvenlik ve rahatlığı ön plana çıkan mimari özellikler benimsenmiştir.
Misafir memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesiyle dikkat çeken ÖzdilekPark Antalya, ISO 9000 Kalite Belgesi’ne sahip Antalya’da ilk alışveriş merkezidir. Ayrıca düzenlenen sosyal sorumluluk temalı etkinliklerle 2018 yılı Hermes Onur Ödülü’ne sahiptir.

Yaz mevsiminde Antalya’da nüfusun artmasıyla birlikte ziyaretçi sayınızda artıyor. Peki, bu dönemde nasıl faaliyetleriniz oluyor? Turizm faaliyetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Antalya, Türkiye’nin dışa bakan yüzü olması sebebiyle yoğun bir yabancı turist ziyareti alan bir şehirdir. Bu turist yoğunluğu yalnızca yaz aylarında gerçekleşmemektedir. Turistler, yılın 12 ayı şehrin turizm bölgelerinde yer alan otellerde konaklamakta ve turizm acenteleri aracılığıyla şehirde vakit geçirmektedir. Bundan dolayı yıl içinde birçok turizm acentesiyle yapmış olduğumuz çalışma anlaşmalarıyla AVM’ ye turist ziyaretini sağlamaktayız ve dönemi en verimli şekilde geçirmekteyiz.

Marka karmanız nasıl? Misafirler A’dan Z’ye istediği her şeye ulaşabiliyor mu?
Marka karmasıyla şehrin en alternatifli alışveriş merkezi olmamızın yanı sıra bünyemizde yer alan hipermarket, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departman mağaza ve popüler markalardan oluşan zengin mağaza karmamızla her kesimden misafirimizin tercih ettiği bir alışveriş merkeziyiz.
ÖzdilekPark Antalya, her damağa hitap eden zengin marka karmasıyla yeme içme alanı, alışveriş mağazaları ve çocuk oyun alanları çeşitliliğiyle aile tabanlı, sosyal - eğlence alanlarının çeşitliliği ve üniversiteye yakınlığıyla da gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezidir. Bünyesinde bulundurduğu Game Machine Bowling oyun salonu, Game Factory eğlence merkezi ve en son teknolojiyle tasarlanmış Cinetime ile misafirlerine eğlencenin her seçeneğini sunmaktadır. Genel anlamda ziyaretçi yapısı, marka karması ve bahsedilen özellikleriyle şehrin tüm sosyo - ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır. 2019 yılında 8 milyon misafir ağırlayan ÖzdilekPark Antalya, şehrin en tercih edilen alışveriş merkezidir.

2020 etkinlik takvimi için neler planlandı? 
2020 yılı içerisinde bu zamana kadar yapmadığımız farklı etkinlik planlamaları yapmaktayız. Planlamalarımız doğrultusunda minik misafirlerimize, gençlere ve ailelere birbirinden farklı, eğlenceli, kültürel, sanatsal ve teknolojik etkinlikler düzenleyeceğiz. Yıl içerisinde konserler, söyleşiler ve vizyona giren film galaları da düzenlenmeye devam edilecektir. 
Yapacağımız her etkinlik bizi ziyarete gelen misafirlerimizin alışverişleri sırasında iyi vakit geçirmelerine yönelik olmaktadır. Çünkü bizim için öncelik her zaman misafirlerimizdir.

Gelecek dönem planlarınızda neler var? Gelişmek ve misafir çekimi adına yapmayı düşündüğünüz inovasyonlar var mı? 
2009 yılından bu yana kadar sadık bir misafir ziyaretine sahibiz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve verdiğimiz önemle misafirlerimizin bizi tercih etmeleri her yeni gün artmaktadır. Hem mevcut misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak hem de tercih edilebilirliğimizi artırmak amacıyla 2020 yılında para yüklü hediye kartların verileceği kampanyalar düzenleyeceğiz. Bu kampanyalarla bizi tercih eden misafirlerimizin yapacakları alışverişlerde kazanmalarını sağlayarak misafirlerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

arf

Yukarı