28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Öne Çıkarılanlar Sağlık

BATIGÖZ BATMAN ŞUBESİ AÇILIŞA HAZIR

Batman’ın tek tıp merkezini bölgeye kazandıran Batıgöz Sağlık Grubu, Batman şubesinin açılışı için gün sayıyor. Batıgöz Sağlık Grubu’nun hasta odaklı hizmet anlayışını yalnızca göz sağlığında değil farklı branşlarda da bölgeye taşıyacak merkezin açılışı, bölge halkı tarafından heyecanla bekleniyor.

Dr. Mehmet Söyler’in Batman’a yatırımı

2004 yılında Op. Dr. Mehmet Söyler tarafından İzmir’de kurulan ve yurt içi ile yurt dışında 11 şubesiyle hizmet vermekte olan Batıgöz Sağlık Grubu, yüksek kaliteli hizmet anlayışını Batman’a taşımak için gün sayıyor. Op. Dr. Mehmet Söyler’in vefatı öncesinde Batman’a kazandırdığı yatırımla başta Batman ili olmak üzere tüm bölge halkına kapsamlı ve kaliteli hizmet sağlamak hedefleniyor. Batman’ın tek tıp merkezi olma özelliğini taşıyan merkez, Batıgöz Sağlık Grubu’nun hasta odaklı hizmet anlayışını yalnızca göz sağlığında değil farklı branşlarda da bölgeye taşıyacak.

Farklı branşlarda da hizmet verecek

Sadece Batman’a değil tüm bölge halkına hizmet vermeye hazırlanan Batıgöz Batman şubesi yaklaşık 5.000 m2 alanda ve 6 katlı binada faaliyet gösterecek. Göz Sağlığı ve Hastalıkları branşının yanı sıra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye ve Acil Servis branşları ile hizmete açılacak merkez, süreç içerisinde branş sayısını artırmayı planlıyor.

Alanında uzman kadrosu ile her zaman hasta memnuniyetini esas alan Batıgöz Sağlık Grubu, açılış öncesinde tüm merkezlerinde olduğu gibi Batıgöz Batman’da da hastaların muayene oldukları ilk andan, taburcu olacakları zamana kadar en konforlu hizmeti almaları için her şeyi planlıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm merkezlerinde dünya standartlarında hizmet veren Batıgöz Sağlık Grubu, merkezin açılışı ile beraber ileri teknoloji tüm tanı ve tedavi ekipmanlarını Batman halkıyla buluşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir