Ana içeriğe atla


BANNER

Belediyeler

GÖLBAŞI’NDA İFTAR YEMEKLERİ KAPIYA TESLİM

27.04.2020 - 11:06

Gölbaşı Belediyesi ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği dağıtıyor. Yemek dağıtımının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini vurgulayan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız bize ulaşsın” açıklamasında bulundu.

SİNCAN BELEDİYESİNİN ‘SIFIR ATIK’ GURURU

11.03.2020 - 11:01

Sincan Belediyesi, Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan ‘Sıfır Atık Projesi’yle aynı anda harekete geçti. Başlattıkları seferberlikle ‘Sıfır Atık Yerel Yönetimler’ ödülüne layık görüldüklerini söyleyen Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Biz artık çöp kavramını bir kenara bıraktık. Bizim için ekonomik değere dönüşen bir atık var.” diyor.

BELEDİYELERDEN ‘SIFIR ATIK PROJESİ’NE TAM DESTEK

11.03.2020 - 10:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca başlatılan ‘Sıfır Atık Projesi’ne belediyeler tam destek veriyor. Bizzat belediye başkanlarının katıldığı etkinliklerle çevre duyarlılığı oluşturulmaya çalışılıyor. İşte hayata geçirilen projelerden bazıları

SELÇUKLU BELEDİYESİ'NE İKİ ‘SIFIR ATIK BELGESİ’ BİRDEN

11.03.2020 - 10:56

Selçuklu Belediyesi, Sıfır Atık Projesi kapsamında hayata geçirdiği Sıfır Atık Yönetim Sistemi’yle, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Konya İl Müdürlüğü tarafından iki ayrı Sıfır Atık Belgesi almaya hak kazandı. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “bu kapsamda projemizi daha da geliştirerek yeni nesle bu kültürü kazandırmak istiyoruz.” dedi.

HAYMANA İÇİN ŞAHLANIŞ DÖNEMİ

11.03.2020 - 10:48

2 dönemdir Haymana belediye başkanlığı görevini üstlenen Özdemir Turgut, ilçeye hizmet vermeye ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Hayata geçirdiği ve planladığı projeler hakkında bilgi veren Turgut, “Haymana’nın şahlanış dönemi olacak hizmetlere imza atacağız.” diyor.

AĞRI ANADOLU’NUN BİLİŞİM MERKEZİ OLMAYA ADAY

11.03.2020 - 10:36

Ağrı Valiliği tarafından 2017-2018 eğitim öğrenim yılında başlatılan ve bugüne kadar 165 binden fazla ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisinin kodlama eğitimi almasının sağlandığı “KodlAAğrı Projesi”nin ikinci aşaması başladı.

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

20.01.2020 - 12:12

“Halka Hizmet Hakka Hizmettir” anlayışı ile hareket ettiğini ifade eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, belediyeyi devraldıklarında 37 milyon borcu bulunduğunu bunun 10 milyonunu ödediklerini söyleyerek “Artık her şeyi kendimiz yaparak az parayla çok iş yapmak istiyoruz.” dedi.
 

Subscribe to Belediyeler

arf

Yukarı