Ana içeriğe atla

arf

Belediyeler

BEYLİKDÜZÜ HİZMETLERİMİZİ ÖZLEDİ

04.12.2018 - 10:56

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı için aday adayı olan iş adamı ve eğitimci Vehbi Orakçı, “Gittiğim her ortamda insanların bana karşı teveccühü vardı. ‘Küstüm, oynamıyorum’ diyerek kenarda duramazdım. İnşallah partimizin karar mekanizmaları da halkımızın bu sesine kulak verir.” diyor.

SİNOP MUTLULUĞUN BAŞKENTİ

13.11.2018 - 15:27

TÜRKİYE’DE EN MUTLU İNSANLARIN YAŞADIĞI ŞEHİR OLDUKLARINI BELİRTEN SİNOP BELEDİYE BAŞKANI BAKİ ERGÜL, “BİZ MUTLULUĞUN BAŞKENTİYİZ. BÖYLE BİR KENTİN BAŞKANI OLMAKTAN DOLAYI BEN DE ÇOK MUTLUYUM. HERKESİ SİNOP’TA YAŞAMAYA, YATIRIM VE TATİL YAPMAYA DAVET EDİYORUM.” DİYOR.

YATIRIM VE HİZMETLERİN ŞEHRİ SELÇUKLU

13.11.2018 - 11:44

SELÇUKLU BELEDİYESİ, HALKLA İSTİŞARE EDEREK GERÇEKLEŞTİRDİĞİ YATIRIM VE HİZMETLERLE DİKKAT ÇEKİYOR. KONYA’YA BAĞLI İLÇEDE TEMEL ATMA VE AÇILIŞ TÖRENLERİ BİRBİRİNİ İZLİYOR. BAŞKAN AHMET PEKYATIRMACI, ÇOK SAYIDA AÇILIŞ YAPTIKLARINI, PEK ÇOK TESİSİN DE YAPIMININ DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLÜYOR.

BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN SEVGİ DOLU HİZMETLER

08.10.2018 - 16:33

BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATAN BİLECİK BELEDİYESİ, SEVGİ YOLU PROJESİNİ DE HAYATA GEÇİRDİ. SIRADA MİNİKLERİ SEVİNDİRECEK ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PİSTİ VAR. BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN, “ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ŞEHRİMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ.” DİYOR.

KARESİ BELEDİYESİ YÜZLERİ HEP GÜLDÜRÜYOR

08.10.2018 - 16:29

BALIKESİR’E BAĞLI KARESİ İLÇESİ, SON DÖNEMLERDE YAPILAN HİZMET VE YATIRIMLARLA DİKKAT ÇEKİYOR. KARESİ BELEDİYESİ, HALKIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ÇALIŞMALARA İMZA ATARKEN; BAŞKAN YÜCEL YILMAZ, “DÜSTURUMUZ, ‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’. PROJELERİMİZİN MERKEZİNDE HEP İNSAN VAR.” DİYOR.

YATIRIMLARLA CANLANAN TURŞUYLA ŞENLENEN İLÇE: ÇUBUK

08.10.2018 - 16:26

ÇUBUK, BELEDİYENİN DEV YATIRIMLARIYLA ANKARA’NIN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN İLÇELERİNDEN BİRİ. ŞEHİR, HER YIL YAPILAN TURŞU FESTİVALİ İLE DE ÜNLÜ. BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ACEHAN, “BUGÜNE KADAR YAPILAMAYANLARI YAPIYORUZ. FESTİVAL İLE DE HEM TANITIM HEM İHRACAT GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.” DİYOR.

ERDEMLİ BELEDİYESİ İLKLERE İMZA ATIYOR

14.09.2018 - 11:48

“NEREDE İNSAN, ORADA ERDEMLİ BELEDİYESİ” İLKESİNE SADIK KALARAK HİZMET VERDİKLERİNİ BELİRTEN MERSİN ERDEMLİ BELEDİYE BAŞKANI MÜKERREM TOLLU, ERDEMLİ’DE İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR.

BİLECİK BELEDİYESİNDEN GÜZEL BİR PROJE DAHA: ‘’ESKİLER GERİ DÖNSÜN’’

14.09.2018 - 11:44

BİLECİK BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN ‘ESKİLER GERİ DÖNSÜN PROJESİ’ KAPSAMINDA ŞEHRİN BİRÇOK NOKTASINA KURULACAK OLAN ELBİSE KUMBARALARI İLE GİYİLMEYEN GİYSİLER YENİ SAHİPLERİNE ULAŞIRKEN, KULLANILMAYACAK KADAR ESKİ OLAN ELBİSELER DE GERİ DÖNÜŞÜM İŞLEMİNE TABİ TUTULACAK VE YERİNE YERİ ELBİSELER ALINIP İHTİYAÇ SAHİPLERİNE VERİLECEK.

Subscribe to Belediyeler

ff

Yukarı