Ana içeriğe atla

BANNER

Belediyeler

TURİZM İÇİN BURSA’NIN GÖZÜ DIŞARDA

13.11.2019 - 09:22

Bursa Büyükşehir Belediyesi turizmde konuklama ortalaması 1.9 gece olan Bursa’da bu sayıyı 3,5- 4’lere çıkarmak için kentin tarihi, kültürel ve turistik değerlerini uluslararası fuarlarda vitrine çıkarıyor.

ÜLKEMİZİN GÜZİDE YERLERİNDEN BİRİ GEREDE

12.11.2019 - 17:11

Gerede’nin tarihi eserlerinden olan ve Bizans dönemine ait Kiliseli Tüccar Han turizme kazandırılıyor. Mülk sahibi Hayırsever İş adamı Mithat Dayıoğlu ile Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın girişimleriyle başlatılan yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
 

DİJİTAL ÇAĞA AYAK UYDURAN BAŞKAN

09.10.2019 - 17:13

İNEGÖL BELEDİYESİ, E-DEVLET UYGULAMASINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ
Yeni nesil belediyecilik kapsamında e-devlet kapısı üzerinde belediyenin mevcutta ki hizmet sayısını 30’a yükselttiğini belirten İnegöl Belediyesi  Başkanı Alper Taban, “Bu hizmeti veren belediyeler arasında Türkiye birinciliğine sahibiz.” diye konuştu.

“KÜLTÜR TURLARI İLE GEÇMİŞİMİZİ YERİNDE GÖSTEREREK ANLATIYORUZ”

21.08.2019 - 09:55

SELÇUKLU BELEDİYESİ TARAFINDAN 4.’SÜ DÜZENLENEN  “SELÇUKLU TORUNLARI OSMANLI'NIN İZİNDE”  PROJESİ KAPSAMINDA BİLECİK VE SÖĞÜT'E DÜZENLENEN KÜLTÜR TURLARINDA SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET PEKYATIRMACI, KONYA’DA FAALİYET GÖSTEREN YAZILI VE GÖRSEL MEDYA TEMSİLCİLERİ İLE BİRLİKTE ECDADA DUA İÇİN BİLECİK'E GİTTİ.

BURSA TURİZME ODAKLANDI

21.08.2019 - 09:51

TÜRKİYE EKONOMİSİNİN LOKOMOTİF KENTLERİNDEN BURSA’NIN GELECEK VİZYONUNU TURİZM OLARAK BELİRLEYEN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ULUDAĞ’DAN SAHİLLERE, TARİHİ KÜLTÜREL MİRASTAN DOĞAL KAYNAKLARIN VERİMLİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİLMESİNE KADAR HER ALANDA ÖNEMLİ YATIRIMLARA HAZIRLANIYOR.

TARİH, KÜLTÜR VE TEKNOLOJİ HARMANI: ÇAMLIK TEPESİ

20.08.2019 - 18:17

TARİHİ VE KÜLTÜREL DOKUSUNU KORUYAN, YENİLİKÇİ FİKİRLERİN TEKNOLOJİ İLE HARMANLANDIĞI ÇAMLIK TEPESİ, SOSYAL, KÜLTÜREL, SPORTİF ETKİNLİKLERİ VE 4 KAT DAHA FAZLA YEŞİL ALANIYLA BALIKESİR’İN SİMGESİ HALİNE GELDİ.

SELÇUKLU’DA BELEDİYECİLİK GÖNÜLDEN YAPILIYOR

15.03.2019 - 10:13

SÜREKLİ VATANDAŞLARLA İÇ İÇE OLAN SELÇUKLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET PEKYATIRMACI, İLÇENİN FARKLI NOKTALARINDAKİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. PEKYATIRMACI, BAZEN PAZARA GİDİYOR, BAZEN MAHALLELERİ DOLAŞIYOR, BAZEN DE KIRSALDAKİ VATANDAŞLARI ZİYARET EDEREK GÖNÜLLERİNE GİRİYOR.

BEYLİKDÜZÜ’NE DE DÜRÜST BAŞKAN DÜRÜST YÖNETİM

15.03.2019 - 10:06

SAADET PARTİSİ’NİN İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AVUKAT TUNCER KOĞA, EN AZ RAKİPLERİ KADAR İDDİALI. KOĞA, PROJELERİNİ ANLATIRKEN HEYECANLANIYOR VE “BEYLİKDÜZÜ’NÜ ‘DÜRÜST BAŞKAN VE DÜRÜST YÖNETİM’ İLE BULUŞTURACAĞIZ.” DİYOR.

Subscribe to Belediyeler

arf

Yukarı