Ana içeriğe atla

arf

CANIAS ERP LIVE, ANKARALILARLA BULUŞTU

03.04.2018 - 15:32

IAS, kendi bünyesinde geliştirdiği Canias ERP yazılımının yeniliklerini, Canias ERP Live etkinliği kapsamında aday ve müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Canias ERP Live, İstanbul ve İzmir’den sonra Ankaralılarla buluştu.

1989’da Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulan IAS (Industrial Application Software), kendi bünyesinde geliştirdiği Canias ERP yazılımının yeniliklerini, Canias ERP Live etkinliği kapsamında aday ve müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Canias ERP Live, İstanbul ve İzmir’den sonra Ankaralılarla buluştu.

 

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) konusunda uzmanlaşmış bir firma olan IAS, JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştirdiği Canias ERP Live etkinliği ile katılımcılarını Canias ERP yazılımının sunduğu tüm yenilik ve avantajlardan haberdar etti.

 

Canias ERP Live etkinliğinin açılış sunumunu, IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu yaptı. Açılış sunumunun ardından Türkiye Noterler Birliği Bilgi Teknolojileri Müdürü Necati Etlacakuş, “ERP Seçimi ve Sürdürülebilirlik” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Etkinlik, Canias ERP’nin yeniliklerinin tanıtıldığı sunumlarla devam etti. Etkinliğe kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticiler de katılım sağladı.

IAS

 

arf

Yukarı