Ana içeriğe atla

aaa

HER MÜŞTERİMİZİ İŞ ORTAĞIMIZ OLARAK GÖRÜYORUZ

09.05.2018 - 16:55

GENOM BİLİŞİM YÖNETİM KURULU ÜYESİ FEVZİ ÖZTÜRK: “İŞ TİTİZLİĞİ İLKEMİZ. HER MÜŞTERİMİZİ ‘İŞ ORTAĞI’ OLARAK GÖRÜP PROJE YÖNETİMİ, UYGULAMA GELİŞTİRME VE EĞİTİM SÜREÇLERİNİ PROFESYONELCE UYGULUYORUZ.”

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve İnsan Kaynakları ile ilgili yazılım çalışmaları yapan Genom Bilişim’in Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Geliştirme Direktörü Fevzi Öztürk sorularımızı cevapladı.

 

Genom Bilişim’in hikâyesini öğrenebilir miyiz?
Genom Bilişim Teknolojileri Danışmanlık ve Ticaret AŞ, 2000 yılında kuruldu. Kurulduğumuz zamandan bugüne yüzlerce kuruma geliştirdiğimiz çeşitli ürünlerle danışmanlık, proje yönetimi ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. İş titizliğini ilke edinerek, her müşterimizi ‘iş ortağı’ olarak değerlendiriyor, proje yönetimi, uygulama geliştirme ve eğitim süreçlerini profesyonelce uyguluyoruz.

Genom, şu an hangi ürünlerle hizmet veriyor?
ORACLE ürünleri konusunda yıllardır uzmanlığı (ORACLE Gold Partner) kabul görmüş bir şirketiz. Genom Kurumsal Kaynak Planlama ve Genom İnsan Kaynakları ürünlerimizi geliştirmeyi ve konularında uzman teknik destek ekibiyle müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Genom İnsan Kaynakları yazılımlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Genom Bilişim, 15 yılı aşkın süredir geliştirmekte olduğu Genom İnsan Kaynakları yazılımlarıyla büyük kuruluşlar ve bilinen markaların kimlik ve bordrodan işgücü yönetimine, işe alımdan performans ve yetenek yönetimine kadar kurumsal insan kaynakları yönetiminde yazılım gereksinimlerini karşılıyor. Hızla değişen iş dünyasının gereklerine uyumlu, kurumsal hedefler doğrultusunda birlikte çalışmayı teşvik eden yazılımlarla insan kaynakları yönetimi uygulamalarına yeni bir perspektif kazandırmaktayız. İnsan kaynakları birimlerinin yanı sıra tüm şirket çalışanlarını insan kaynakları süreçlerine dâhil eden uygulamalar ile kurumsal hedeflerin benimsenmesine ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunuyoruz.  

Genom Kurumsal Kaynak Planlama yazılımınızla ilgili bilgi alabilir miyiz?
Kurumsal dönüşüme teknolojiyle destek vermek üzere geliştirdiğimiz süreç temelli kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımımız ile işletmelerin üretimden sevkiyata kadar tüm süreçlerini iş akışları ile yönetmelerini sağlıyoruz. Genom Kurumsal Kaynak Planlama yazılımımız 20 yılı aşkın süredir kullanımda olan güvenilir, genişletilebilir ve esnek altyapısıyla her ölçekteki işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek hazırlandı. Genom ERP yazılımında en temel modül genel muhasebe modülüdür. Üründe muhasebeye ilişkin nakit işlemleri, banka işlemleri, çek ve senet işlemleri ile serbest fatura işlemlerinin yapılmasına yönelik işlemler, tüm uygulamadan veri akışı sağlayarak müşteri cari bilgilerinin izlenmesi ile bilanço, gelir tablosu ve benzeri tanımlarının yapıldığı mali tablo modülü ve bir holding, grup ya da kuruma ait farklı kuruluş ve işyeri muhasebe ve mali tablolarının birleştirilmesine imkan sağlayan birleştirme modülleri yer almaktadır.

Kuruma özel yazılım çalışmalarınız var mı?
Genom Bilişim olarak ürünlerimizin yanı sıra yazılım geliştirme hizmetleri konusundaki deneyim ve birikimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Kuruma özel yazılım geliştirme, analiz, tasarım, proje yönetimi ve dış kaynak iş gücü sağlama alanlarında müşterilerimiz kendi işinize odaklanırken biz deneyim ve birikimimizle sürekli maliyetlerini geçici hale getiriyor, müşterilerimize yüksek kalite sonuçlar sunuyoruz. 

Başka hizmetleriniz var mı?
Oracle yazılım teknolojileri konusundaki uzmanlığımız ve uluslararası kuruluşlarla işbirliğimiz sayesinde Oracle yazılım teknolojilerinin kullanımı ve modernizasyonu konusunda danışmanlık veriyor ve uçtan uca projeler yapıyoruz.

arf

Yukarı