Ana içeriğe atla

F

IAS, Canias ERP Live etkinliklerinde hız kesmiyor

16.04.2018 - 16:03

IAS, Canias ERP Live etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Canias ERP Live, İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonra Bursa’daki müşteri ve adaylarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

IAS, Canias ERP yazılımındaki gelişmeleri aktardığı Canias ERP Live etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Canias ERP Live, İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonra mayıs ayının başında, Bursa’daki müşteri ve adaylarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

 

1989 yılında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulan IAS (Industrial Application Software), dinamik ve yenilikçi Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firma. 1997 yılında iş süreçlerini kodlamak için özel tasarladığı “TROIA Yazılım Geliştirme Platformu”ndaki sınırsız esneklik, açık kaynak kodu ve nesne tabanlı yazılım mimarisi ile ERP sektöründe rekabetçi üstünlüğünü elinde bulunduruyor.

 

Farklı sektörlerde geliştirilen kapsamlı ERP projeleri çerçevesinde yazılım geliştirme ve uygulama aşamalarında 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle IAS, global ERP firmaları arasında yer alıyor. IAS, Canias ERP yazılımı sayesinde bugün 28 ülkede 50’den fazla partnerle 800’den fazla müşteriye ERP çözümleri sunuyor.

 

IAS, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü Sheraton Hotel Bursa’da gerçekleştireceği Canias ERP Live etkinliği ile, katılımcılarını Canias ERP yazılımının sunduğu tüm yenilik ve avantajlardan haberdar olmaya davet ediyor.

 

Bursa’daki Canias ERP Live etkinliğinin açılış sunumunu, IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu yapacak. Ardından iş zekası çözümü olan Canias IQ sunumunu IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, mobil platform çözümü olan Mobilite sunumunu IAS Teknik Çözümler Yöneticisi Celal Bilgin, Bütçe Uygulamaları sunumunu IAS Danışmanlık Yöneticisi Murat Karslı ve Update2 (Ara Versiyon Yenilikleri) sunumunu IAS Kalite Sistem Yöneticisi Çiğdem Dönmez gerçekleştirecek.

arf

Yukarı