Ana içeriğe atla


BANNER

İZİBİZ, KOBİ’LERİN DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNE KATKI SUNUYOR

10.05.2019 - 12:10

İZİBİZ OFİS OPERASYONLARI BAŞKANI (COO) HÜSEYİN ŞİMŞEK: “KOBİ’LERİN DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİNE KATKI SUNAN YAZILIMLAR GELİŞTİRİYORUZ. YAZILIMLARIMIZ, KOBİ’LERE TASARRUF, HIZ, KALİTE VE TAKİP EDİLEBİLİRLİK SAĞLAYARAK CİDDİ AVANTAJLAR OLUŞTURMAKTADIR.”

İzibiz Ofis Operasyonları Başkanı (COO) Hüseyin Şimşek, KOBİ’lere yönelik yazılım çalışmalarıyla ilgili sorularımızı cevapladı. 

KOBİ’lere yönelik yazılımlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
İzibiz olarak KOBİ’lerin Dijital Dönüşüm süreçlerine katkı sunan yazılımlar geliştiriyoruz. Özellikle e-Fatura ve e-Arşiv Fatura ile fatura gönderim ve alma süreçlerine; e-İrsaliye ile depo, sevkiyat ve lojistik süreçlerine; e-Mutabakat ile muhasebe mutabakat süreçlerine; SMS bildirim ve Güvenli Mail hizmetleriyle de iletişim ve bildirim süreçlerine katkı sunuyor tüm iletişim servislerinin kalitesini artırıyoruz. 

Yazılımlarınız KOBİ’lere ne tür avantajlar sağlıyor?
Yazılımlarımız; KOBİ’lerin satın alım süreçlerine; kağıt, toner, kırtasiye vb. kalemlerdeki tasarruflar ile, doğa ve çevre süreçlerine; sıfır fiziki materyal ve çıktı ile çok daha az atık üretilmesine katkı sunarak, organizasyon ve  iletişim süreçlerine; hız, kalite ve takip edilebilirlik sağlayarak  ve nihayetinde tüm bu süreçlerin dahil olduğu finansman koşullarına da maddi tasarruflar sağlayarak, şirketler için önemli avantajlar oluşturmaktadır.

gggg

İSTER SABİT TARİFE ABONELİK, İSTER KONTÖRLÜ SİSTEM
Yazılımlarınızı KOBİ’lere ne şekilde pazarlıyorsunuz? ‘Kullandığın kadar öde’ şeklinde mi, personel sayısına göre mi, aylık ya da yıllık abonelik şeklinde mi ya da yazılımınızı bir kereliğine tamamen satarak mı? 

Müşterilerimiz isterlerse aylık sabit tarife abonelikleri ile veya kullandığın kadar ödeme imkanı sunan kontörlü sistem ile sisteme dahil olabilirler. 

Yazılımlarınızı her işletme rahatlıkla kullanabilir mi? Ayrıca, yazılımlarınızda müşterilerinizin ihtiyaçlarına özel değişiklikler yapabiliyor musunuz?
Yazılımlarımız tüm işletmeleri kapsadığı gibi tüm sektörlerde de kullanılmaktadır. Yazılımlarımızın tamamı yerli yazılımlardır. Yazılımlarımız İzibiz ekipleri tarafından geliştirildiğinden müşteri bazlı iyileştirmeler de yapabilme kabiliyetine ve esnekliğine sahiptirler.

arf

Yukarı