Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KobiKom ile yeni nesil haberleşme teknolojileri

09.11.2017 - 11:12

Kurumsal firmalara yeni nesil haberleşme teknolojileri sunduklarını belirten KobiKom Ceo’su Orhan Kirman, “Sunmuş olduğumuz hizmetler ile işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını tek noktada birleştiriyor ve rekabetçi tarifeler ile aylık iletişim maliyetlerinde ortalama yüzde 45 ile yüzde 80 oranında tasarruf etmelerini sağlıyoruz” dedi.

KobiKom hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?  
Firmamız 2009 Yılında BTK’dan almış olduğu STH (Sabit Telefon Hizmeti), İSS (İnternet Servis Sağlayıcı), SMŞH   (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) ve AİH (Altyapı İşletmeciliği Hizmeti) lisansları ile işletmelere yüzde 80’lere varan daha uygun maliyetlerle tümleşik iletişim hizmetleri sağlayan bir operatördür. 

KobiKom’un vermiş olduğu hizmetlerinden bahsedebilir misiniz? Bu hizmetlerden kimler faydalanıyor? 
Ağırlıklı olarak kurumsal firmalara yeni nesil haberleşme teknolojileri ve kendi altyapısı üzerinden sabit telefon hizmeti, 0850 Numara tahsisi, internet hizmeti, toplu SMS hizmeti vermenin yanı sıra, katma değerli hizmetler olarak da Bulut IP Santral, Çağrı Merkezi Yazılım Çözümleri sağlamaktayız. 
Sunmuş olduğumuz hizmetler ile işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını tek noktada birleştiriyor ve rekabetçi tarifeler ile aylık iletişim maliyetlerinde ortalama yüzde 45 ile yüzde 80 oranında tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Geleceğin teknolojisi olan KobiPBX IP Santral’den bahsedebilir misiniz?
KobiPBX IP Santral; sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan ve 30 yıl önceki bakır kablo teknolojisi ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip yazılım tabanlı yeni nesil IP Santral sistemidir.
KobiPBX IP Santral sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dahili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ek lisans ihtiyacı duymadan ihtiyacınıza göre sonsuz ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir santral üzerinden binlerce dahili aboneyi ya da onlarca şubeyi yönetebilir, numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital dönüşüm şu an hangi aşamada nasıl değerlendiriyorsunuz?
Günümüzde işletimlerin çoğu 30 yıl önceki bakır kablo üzerinden sabit telefon hizmeti alıyor. Bu yöntem günümüzün iletişim ihtiyaçlarını karşılamamasının yanı sıra bakım, onarım, donanım maliyetlerinden dolayı günümüz şartlarına göre daha pahalı ve kısıtlı özellikler sunan bir haberleşme aracı olmakta. 
KobiKom Telekomünikasyon sürekli bakım gerektiren ve maliyet oluşturan, bakır kablo üzerinden çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve ihtiyacınıza göre sonsuz ölçeklendirilebilir yeni nesil sabit telefon hattı altyapısı sunuyor.

GALATA

Yukarı