Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KOBİ’ler Turkcell farkını deneyimleyecek

13.12.2017 - 11:00

Turkcell olarak sağladıkları dijital ürünler ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağladıklarını söyleyen Turkcell Ev&Küçük-Orta Ölçekli İşletmeler Satış Direktörü Ceyhun Özata, “Hedefimiz bir KOBİ’nin tüm işlemlerini yapabileceği, zaman kaybetmeden kolaylıkla kullanabileceği dijital bir platform oluşturmak” dedi.

KOBİ’lere yönelik dijital teknolojilere neden yatırım yapıyorsunuz?
Dünya hızla dijitalleşme yolunda. Küçük işletmelerden büyük ölçekli firmalara kadar tüm sektörler dünyadaki bu dijital dönüşüme göre hareket ediyorlar. Bir anlamda gelişen teknoloji ile bu dönüşüme uygun hareket etmek zorundalar. Turkcell olarak dijital operatör vizyonuyla dünyadaki bu dönüşüme ayak uydurması gereken tüm müşterilerimizin yanında olmak için KOBİ’lere yönelik dijital teknolojilere yatırım yapıyoruz. 

Büyümek isteyen KOBİ’ler iş süreçlerini dijitalleşme ile nasıl verimli hale getirebilir?
Tüketiciler artık zaman ve mekandan bağımsız olarak uygun fiyatlı ve avantajlı ürünlere çok kolay ulaşabiliyor. Bu nedenle KOBİ’ler maliyetlerini azami şekilde azaltmalı, hızlı bir şekilde hareket etmeli, tüketicilerin kendilerine ulaşabilmeleri için dijital mecralarda aktif bir şekilde yer almalı. 
Turkcell olarak sağladığımız dijital ürünlerimiz ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağlıyoruz. E-şirket olarak adlandırdığımız muhasebe, e-fatura, e-defter ve e-arşiv fatura işlemlerinin bulut üzerinden yapılabildiği, bu sayede müşterilerin donanım yatırımına ve bakım maliyetlerine gerek kalmadan işlem yapılan portali kullanan müşterilerimiz mail ve faks işlemlerini de portalden çıkmadan yerine getirebiliyorlar. Diğer yandan Office 365 ile müşterilerimize e-mail, görüntülü konuşma, depolama ve ortak çalışma alanı, Microsoft Office programlarının lisanslarını herhangi bir donanım, bakım ve güvenlik maliyetine ihtiyaç duymadan sunuyoruz. Bu da demek oluyor ki müşterilerimiz bu ürünü aldığında cihaz fark etmeksizin internete bağlı her ortamda işlem yapabiliyorlar. 

KOBİ’ler için hedefiniz nedir?  
Hedefimiz bir KOBİ’nin tüm işlemlerini yapabileceği, zaman kaybetmeden kolaylıkla kullanabileceği dijital bir platform oluşturmak. Bu platform ile bir işletme ticari faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli fatura, irsaliye, stok kayıt, çek, senet gibi finansal işlemlerin yapılması; mizan, bilanço gibi muhasebe raporların tutulması; e-mail ve faks gönderilmesi gibi tüm adımları bu platform üzerinden yapabilecek. Böylelikle müşteri tek bir kişiyle iletişim halinde olarak destek süreçlerinde her zaman Turkcell farkını deneyimleyebilecek. Müşterilerimize bu platformu sağlayarak bir yandan avantajlar sunmayı diğer yandan da uçtan uca onların yanında olmayı amaçlıyoruz.

 

yurtiçi

Yukarı