Ana içeriğe atla

aaa

MİKRO YAZILIM İLE KOŞ, SIÇRA VE UÇ!

09.05.2018 - 16:54

MİKRO YAZILIM, YENİ ÜRÜN GAMINI İŞ ORTAKLARIYLA BULUŞTURDU. İZMİR ÇEŞME’DEKİ TOPLANTIDA DETAYLARIYLA ANLATILAN ÜRÜN GRUPLARI ŞÖYLE: MİKRO RUN-BÜYÜMEK İÇİN KOŞ, MİKRO JUMP-YÜKSELMEK İÇİN SIÇRA, MİKRO FLY-EN BÜYÜK OLMAK İÇİN UÇ…

Türkiye’nin önde gelen köklü, kurumsal ticari yazılım firmalarından Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimiyle geliştirdiği yeni ürün gamını Türkiye ve Azerbaycan’da hizmet veren 300’ün üzerindeki iş ortağına tanıttı. İzmir Çeşme Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen 3 günlük lansman toplantısına, Türkiye ve Azerbaycan’dan yaklaşık 400 kişilik bir katılım gerçekleşti. “Mikro Yazılım ile Her Şey Şimdi Başlıyor!” mottosuyla düzenlenen toplantıda küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önüne alarak tasarlanan 3 ürün grubu (Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly) detaylarıyla anlatıldı.
Haber sunucusu Başak Şengül’ün sunduğu toplantının açılış konuşmasını Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş yaptı. Mikro Yazılım’ın radikal değişim sürecini ve bu sürecin arkasındaki vizyonu anlatan Tomuş, pazarda lider olma iddialarına vurgu yaptı.
Mikro Yazılım’a yatırım yapan Turkven ve Earlybird adına Mikro Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Göktekin Dinçerler, Türkiye’nin önemli yatırımcılarından biri olarak Mikro Yazılım’ın kendileri için önem ve konumundan söz etti. Türkiye’de ve dünyada yazılım sektöründeki dinamiklerin çok hareketli ve gelişime açık olduğuna dikkat çeken Dinçerler, Mikro Yazılım’ın bu dinamik sektördeki konumunun kendileri açısından heyecan verici olduğunu dile getirdi. Dinçerler, bundan sonraki büyüme stratejileri hakkında da iş ortaklarına ipuçları verdi.
Lansmanda, Mikro Yazılım’da değişen ürün geliştirme ve yönetim süreçlerini, ürünlerin yol haritalarını ve geçmişten bugüne farkları, Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Aysu Senem Çavdar anlattı. Çavdar, günümüzde yazılım ve teknolojilerin işletmelerin hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarına tam olarak uyması gerektiğine, yeni ürün gamının tam olarak bu vizyondan hareketle geliştirildiğini söyledi.
İş ortakları; yeni kanal programı, hedef, segmentasyon ve kanal satış stratejileriyle ilgili bilgileri ise Mikro Yazılım Kanal ve Kurumsal Satış Müdürü Tolga Dokuzer’den dinledi. Üç günlük toplantının ikinci günü, birbirine eş zamanlı ilerleyen ürün çalıştaylarıyla devam etti. Son gün ise iş ortakları, çeşitli başlıklardaki kategorilerde başarı performanslarına göre ödüllendirildi. 

MİKRO YAZILIM’IN YENİ ÜRÜN GAMI
Mikro Run-Büyümek İçin Koş!: Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı.
Mikro Jump-Yükselmek İçin Sıçra!: Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’leri büyütmek için geliştirildi. 
Mikro Fly-En Büyük Olmak için Uç!: Üreticilere ve büyük işletmelere özel kurumsal yazılım.

arf

Yukarı