Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Şirket verileri bulutta da güvende

11.10.2017 - 16:36

Kurumların dijital verilerini korumaya yönelik sunucu güvenliği sağlayan ESET File Security yazılımı, Windows’un bulut platform Microsoft Azure’a yönelik versiyonuyla da pazarda yer alıyor. Böylece bulutta saklanan şirket verileri ESET güvencesiyle korunuyor.

ESET File Security, kendini kanıtlamış teknolojisiyle uzun yıllardır kurumsal yapılar için sunucu güvenliği sağlıyor. ESET, şimdi de ESET File Security’nin Microsoft Azure’da güvenlik çözümlerinin bir parçası olacağını açıkladı. Azure, Microsoft’un bulut bilişim platformudur ve hızla hareket ederek şirketlerin daha fazlasına ulaşmasını sağlar. 
ESET File Security, mevcut dijital güvenlik yeteneklerine ek olarak Azure için Microsoft sanal sunucularını korumak adına antimalware çözümlerine yönelik  zengin seçenekler sunuyor. Bununla birlikte kullanıcılar, daha önceden bildikleri ve tanıdıkları bir güvenlik tedarikçisinden faydalanma imkanına da kavuşmuş oldu. 

TEHDİTLERE KARŞI YÜKSEK ALGILAMA GÜCÜ
ESET Ürün Müdürü Peter Vrana, “ESET File Security, sanal dosya sunucuları için üstün koruma sağlamaktadır. Kanıtlanmış tarama motoru, yüksek algılama hızı ve pürüzsüz performansı ile sanal ortamlar için ideal bir çözüm sunmaktayız” açıklamasını yaptı. 
Microsoft Azure Ürün Pazarlama Müdürü Nicole Herskowitz ise; “ESET bizim müşterilerimiz için tam olarak Azure’un doğasına uygun mükemmel güvenlik çözümleri sağlamaktadır“ diye konuştu. 

ESET FILE SECURITY 6 
ESET File Security’nin 6’ıncı versiyonu olarak pazara sunulan ve kurumsal yapılar için tam olarak ‘ESET File Security 6 for Microsoft Windows Server VM Extension in  Microsoft Azure’ adıyla tanımlanan yeni yazılım, yerli kümeleme sisteminde detaylı ve kapsamlı güvenlik günlüklerini, hayati koruma durumunu ve sistem bildirimlerini kolaylıkla sunuyor. Böylelikle, bilgi işlem uzmanlarına otomatik olarak küme ortamlarında ayarları çoğaltmaya izin veriyor. Ek olarak ESET File Security tam anlamıyla ESET Remote Administrator web konsolu üzerinden yönetilebiliyor. 

yurtiçi

Yukarı