Ana içeriğe atla

aaa

YÜZDE 25 PAZAR PAYIYLA LİDERLİĞİ GÖĞÜSLÜYORUZ

26.06.2018 - 12:09

eLogo Genel Müdürü Başak Kural: “Sunduğumuz geniş ürün gamı ve hizmet kalitesiyle yüzde 25 pazar payına sahibiz.”

Sektördeki 30 yılı aşkın deneyimiyle kurumların e-Dönüşüm süreçlerine rehberlik eden Logo Yazılım, müşterilerinin dijitalleşmesi yolunda uçtan uca çözümler sunuyor. eLogo Genel Müdürü Başak Kural, konuyla ilgili sorularımızı cevapladı.  

E-Dönüşüm (E-Defter, E-Fatura, E-Arşiv) ile ilgili ürünlerinizden bahseder misiniz? 
Bu alanda Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) onaylı e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye ve saklama hizmetleri servislerimiz var.  Servislerimizi üstün ve vazgeçilmez kılan yanımız, güvenilir ve öncü olmanın yanında inovatif ve müşteri odaklı olmamız. Müşterilerimizi merkeze alıyor ve hizmetlerimizi kullanırken onlarla birlikte çalışarak uçtan uca ne yaşadıklarını, ne deneyimlediklerini izliyoruz. Ürünlerimizin hem fonksiyonel özellikleri hem de kullanım kolaylığı açısından en iyi olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede, sadece Logo kullanıcıları değil, farklı kurumsal yazılım çözümleri kullanan firmalar da eLogo’yu tercih ediyor. E-Dönüşümüne destek verdiğimiz, Logo dışındaki yazılımları kullanan müşteri sayımız ve işlem hacmimiz katlanarak büyüyor. Bu da bize, en yakın rakibimizin iki katından fazla pazar payı ve liderlik olarak geri dönüyor.

Pazar payınız ne kadar?
eLogo, sunduğu geniş ürün gamı ve hizmet kalitesi sayesinde, yaklaşık 81 entegratör arasında yüzde 25 pazar payıyla liderliği göğüslüyor. 

Yasal dönüşüm dışında çalışmalarınız neler?
Yasal dönüşüm dışında müşterilerimizi rekabette bir adım öne geçiren, operasyonel maliyetlerini azaltarak yeni satış fırsatları yaratacak ürün ve servisler geliştiriyoruz. Burada da finans bacağında banka bağlantılarıyla hızlı işlem yapan, e-mutabakat ile saatlerce süren mutabakatı dakikalara düşüren, LogoPay ile hızlıca tahsilat yapan servislerimizden söz edebiliriz. Ayrıca, çok yakında lansmanını yapacağımız, şu anda başarıyla demo sürecini yürüttüğümüz satış, pazarlama, satın-alma servislerimiz de yolda. 

Hangi şirketlerin E-Dönüşüm sürecine başlaması gerekiyor? 
Bu soruyu iki boyutuyla ele almak doğru olur. Birincisi yasal dönüşüm. Yasal dönüşümde e-dönüşüme başlaması gereken firmalar ve son tarihleri çok net ifade ediliyor.
Bunun dışında, bu dönüşüm aslında firmalara o kadar fayda sağlıyor ki öğrenince zorunlu olmasa bile kendileri geçmek istiyor. Bu şekilde çok müşterimiz var. Kargo maliyeti, kâğıt, baskı ve benzeri birçok maliyeti elimine ettikleri ve işlemleri çok kısa sürede tamamlamanın faydasını gördükleri için memnuniyetlerini bizlere sürekli yansıtıyorlar. 

İNOVATİF ÜRÜNLERİMİZLE MÜŞTERİLERİMİZE REHBERLİK EDİYORUZ
Müşterileriniz neden eLogo’yu tercih etmeli?

Bu sorunuza madde madde cevap vereyim isterseniz.
Sektörümüzde öncüyüz. Bu sayede, çalıştığımız birçok kurumdan elde ettiğimiz deneyimi ve iyileşmeleri tüm müşterilerimizde kullanıyoruz.
Müşterilerimiz özelinde terzi işi çözümler üretebiliyoruz.
ERP bağımsız hizmet verebilme yeteneğimizle, sadece Logo müşterilerimize değil, tüm ERP müşterilerine hizmet verebilir durumdayız.
Alanında uzman geliştirme ve destek kadrosuna sahibiz.
Yeni yayınlanan veya güncellenen yasal mevzuata hızlı ve hatasız uyum sağlayarak müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Sadece yasal mevzuatlarla kısıtlı kalmayıp müşterilerimizin dijital dönüşümdeki iş süreçlerini kolaylaştıracak, verimlilik artışı ve maliyet düşüşü sağlayacak inovatif ürünlerimizle de onlara rehberlik ediyoruz.

arf

Yukarı