29 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Son Dakika

GAİD öncülüğünde gümrük ve ticaret politikalarının geleceği mercek altına alındı

Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği (GAİD) tarafından düzenlenen “Antrepoların, Dünü, Bugünü, Yarını” çalıştayı Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. GAİD.

Read More
Haber

Bonna 40’ıncı yaşını kutladı

Türkiye’nin ilk ve tek yüzde 100 HoReCa markası Bonna, üretimdeki 40’ıncı yılını Antalya Lara Barut Otel’de gerçekleşen 8. İş Ortakları toplantısında büyük bir.

Read More
Ekonomi Son Dakika

Gram altın rekora koşuyor

Ons altının fiyatı 7 ayın zirvesine kadar yükselirken; ons altın ve dolar/TL’deki yükselişin etkisiyle gram altın fiyatı tarihi rekorunu 1907 liraya çıkardı ve.

Read More
Enerji Son Dakika

Shell, engelsiz yaşam ile spor alanında gelişimi desteklemeyi sürdürüyor

Shell & Turcas ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) sponsorluk anlaşması ile yeni bir iş birliğine imza attı. Bu anlaşma ile Shell, 1923.

Read More
Ekonomi Son Dakika

Trendyol’dan Körfez ülkeleri için stratejik ortaklık

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Suudi Arabistan’ın önde gelen perakende ve yaşam tarzı ekosistemi oyuncusu Cenomi Grup ile Körfez ülkelerinde.

Read More
Ekonomi Son Dakika

Yoksulluk sınırı 45 bin TL’yi aştı

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ)’nun Kasım ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırı Araştırması’na göre açlık sınırı 14 bin 25 TL’ye, yoksulluk sınırı da 45.

Read More
Ekonomi Son Dakika

Orta Doğu’ya 27 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdik

Türkiye’nin geleneksel pazarları arasında yer alan Orta Doğu ülkeleriyle gerçekleştirilen ikili ticaret bu yılın 10 ayında da etkin bir şekilde devam etti. Bölge.

Read More
Ekonomi Son Dakika

Asgari ücrette kritik gün belli oldu

Milyonlarca çalışanı ve işvereni ilgilendiren asgari ücretle ilgili kritik tarih belli oldu. Milyonlarca çalışanı ve işvereni ilgilendiren asgari ücretle ilgili kararı belirleyecek olan.

Read More
Otomotiv Son Dakika

Operasyonel araç kiralamada çevre dostu araçlar payını artırıyor

Araç kiralama sektörünün çatı kuruluşu Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER), bağımsız araştırma şirketi NielsenIQ iş birliği ile hazırladığı, 2023 yılının ilk dokuz.

Read More
Ekonomi Son Dakika Turizm

İstanbul, ilk 10 kongre şehri arasına yeniden girecek

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, olağanüstü konjonktürel gelişmeler olmadığı takdirde, en geç 2025 yılında İstanbul’un yeniden dünyanın en iyi ilk 10.

Read More