14 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Filo

BOMAG BF 800 C-3 S600 sağlam yolların güçlü finişeri

Türkiye temsilciliği Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. tarafından yürütülen yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, segment lideri silindir modellerindeki iddiasını finişer sınıfında da artırmak için BF 800 C-3 S600’ün gücüne ve verimliliğine güveniyor.

Japonya merkezli Marubeni Corporation iştiraki olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. kapsamında, Ocak 2024 itibarıyla Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren yol ve asfalt makineleri üreticisi Bomag, BF 800 C-3 S600 ile finişer segmentindeki iddiasını artırıyor. Marubeni Dağıtım ve Servis’in yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği ve inovatif çözümleri gibi satış sonrası hizmetlerindeki avantajlara ek olarak Bomag BF 800 C-3 S600 Finişer, uzun tesviye plakalı kusursuz teknik yapısıyla otoyollar ve havaalanları gibi yüksek asfaltlama performansının gerekli olduğu yerlere en uygun makine oluyor. Pratik sökme-takma ve genişletme kapasitesiyle zamandan ve maliyetten kazanç sağlayabilen Bomag BF 800 C-3 S600 Finişer, güçlü yürüyen aksamıyla da kazandıran bir verimlilik sunuyor.

Fransız Fayat Grubu’nun bir parçası olan Bomag, ağır projelerin en ideal finişeri olarak tanıtılan BF 800 C-3 S600 ile kullanıcılarına çok sayıda özellik sunuyor. BF 800 C-3 S600 Finişer; maksimum konforlu sürücü platformu, sezgisel ekran ve pratik yardım fonksiyonlarına sahip A-PAVE işletim konsepti, %95’e kadar ön sıkıştırma, optimum güvenlik ve maliyet verimliliği, kusursuz asfalt düzgünlüğü için çok uzun tesviye plakaları, helezonların ve taşıma bantlarının ultrasonik sensörlerle oransal kontrolü, hidrolik olarak indirilebilen tavan ve taşıma için hızlı sabitleme sayesinde, kolay ve güvenli taşıma gibi birçok özelliğiyle, sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Yüksek teknolojiyle masrafları azaltıyor

Bomag BF 800 C-3 S600 Finişer’deki ECOMODE teknolojisi, motorun iş yüküne göre otomatik olarak hızını ayarlıyor ve böylece yakıt tüketimi optimize ediliyor. Ayrıca Bomag’ın finişer modellerinde kullanılan MAGMALIFE ismindeki entegre alüminyum ısıtma plakalar sayesinde, pek çok rakip markaya göre %50 daha hızlı ve homojen ısıtma sağlanabiliyor, daha az enerji tüketiliyor. Sınıfının en ağır tablası ile silindirleme öncesi yüksek sıkıştırma sağlayabilen Bomag finişerleri, uzun ve geniş paletleri ile yüksek stabilite, üst seviyede operatör konforu ve kullanım kolaylığını da kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Satış sonrası hizmetlerde avantaj

İş makineleri sektöründe inovatif satış sonrası hizmetleriyle dikkat çeken Marubeni Dağıtım ve Servis, Bomag markası için de deneyimli kadrosuyla hizmet veriyor. Şirket, Türkiye çapında 11 farklı yetkili servis noktasıyla Bomag kullanıcılarına yaygın servis ağı, yüksek yedek parça bulunabilirliği, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.