28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Bilişim

BU İŞİN MUTFAĞI SİSTEM 9

Sistem 9’un önceliği; digital signage alanında üstlendiği pazar liderliğinin yanı sıra bilgi ve iletişim teknolojilerine de daha fazla odaklanmak.

Sistem 9 Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Harun Akol; ‘’ Sistem 9, 17 yıldır öncüsü olduğu digital signage pazarını ülkemize kazandırdı, gençlere ve sektöre istihdam yarattı, Sistem 9’dan mezun olarak farklı firmalara geçen veya şirket kurup rakip olmak isteyenler için Sistem 9, bu işin bir okulu konumuna geldi. İşte tüm bunlar neleri başardığımızın en somut göstergesi diyebilirim.’’ şeklinde görüşlerini paylaştı.

‘’2005 yılında, tek bir odada başladığımız hayal, bugün bizim dahi şaşırdığımız bir noktaya ulaştı. 17 yıl evvele gittiğimizde tek merkezden yönetilebilen dijital ekranlar ve yayıncılık adına sektörlerde hiçbir hamle yok iken, bugün perakendeden bankalara, sinemalardan restoranlara, havalimanlarından üretim tesislerine, holdinglerden hastanelere vb. birçok sektörde isim babası olduğumuz dijital yayın ve bilgilendirme ekranlarını görmemek imkansız duruma geldi.’’

 “Sistem 9, geliştirdiği uzaktan merkezi yönetim yazılımı, doğru içerik üretimi ile yönetimi ve üstün satış sonrası servis desteği ile kurumların tasarruf edeceği, çalışan bağlılığını güçlendirecekleri, satışlarını artıracakları ve müşteri memnuniyetini yükseltecekleri bir ürün sunuyor” bilgisini veren Harun R. Akol, şu detayları da paylaştı: “ Çalışanların da pandemi sonrası işyerinden bireysel beklentileri değişti. Burada çok fazla detaya girmeden ana başlıklar altında toplamak gerekirse, Akol’un çalışanların beklentilerine dair çizdiği çerçeve çok net: Güvenlik, hibrit çalışma, esnek iş saatleri, iş-yaşam dengesi ve yenilenmiş avantajlar. Harun R. Akol’a göre, digital signage, bu değişen dünyada önemini korumaya ve pazar payını artırarak, yeni iş modellerinin oluşmasına katkı sağlamaya devam edecek.

Harun R. Akol’un da belirttiği gibi, digital signage yapılarının bu yönde gelişimine, hızına ve değişimine adapte olabilecek kurumlar ayakta kalabilecek. “Bunu sağlayamayan kurumlar ise maalesef gelecekte varlığını devam ettiremeyecek” vurgusunu yapan Harun R. Akol, kurumsal hedef ve stratejilerini şöyle anlattı: “Güney Kore Bilim, Teknoloji ve Gelecek Planlama Bakanlığı tarafından hazırlanan plana göre, global pazarda digital signage’in payının 2014 yılında 15,1 milyar dolar olduğu ve bu rakamın 2020 yılında 31,4 milyar dolara yükseleceği belirtilmişti. Bu ivmenin küresel bazda önümüzdeki 7 yıl içinde de devam edeceği öngörülüyor.’’

Sistem 9’un hedefi ise; 17 yıldır faaliyet gösterdiği dijital yayın ve bilgilendirme ekranlarını kapsayan digital signage alanında üstlendiği pazar liderliğinin yanı sıra bilgi ve iletişim teknolojilerine daha fazla odaklanarak ilerlemek. Bu düşünce ile akıllı şehirler, akıllı duraklar ve otobüsler, akıllı park sistemleri, kişi-yüz tanıma sistemleri, kişi sayma sistemleri, operasyon ve görüntü merkezleri, dijital eğitim merkezleri, ev-bina-ofis otomasyon sistemleri, özel yazılımlar ve mobil uygulamalar alanlarında da kendimizi sürekli geliştiriyoruz. 22 ülkede müşterilerimiz adına yönettiğimiz 40.000’den fazla dijital ekran, 81 ilde profesyonel saha servisleri ve sistem kurulum ekipleri, yayın içerik yönetim ve üretimi ile uzaktan erişim sistem kontrol hizmeti veriyoruz. Tüm hizmetleri tek elden ve anahtar teslim sunuyoruz.”

Sistem 9’un Djital Çözümleri Kurumlara Neler Katıyor?

– Kurumlara teknolojik kimlik kazandırıyor.

– Merkezi sistemle tek noktadan ve dünyada sınırsız lokasyona ayrı yayın gerçekleştirme olanağı sağlıyor.

– 7/24 kesintisiz iletişim ve ilgiyi devam ettiriyor.

– Anlık mesaj ve bilgilendirme yapmaya olanak sağlıyor.

– Matbaa, lojistik ve operasyonel giderleri ortadan kaldırıyor.

– Kurumsal iletişimi ve çalışan motivasyonunu üst seviyeye taşıyor.

– İş kazalarını azaltıyor.

– Satışları artırıyor.

– Eğitim aracı olarak kullanılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir