Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

DÜNYA DEVİ KLÜH FARK YARATIYOR

12.06.2017 - 15:11

Entegre hizmet konsepti ve yönetim yapısıyla Klüh; hizmet verdiği müşterilerinin çözüm ortağı oluyor. Klüh, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı ve yerinde hizmet çözümleri tasarlıyor, uyguluyor ve yönetiyor.

Avrupa’daki hizmet anlayışını ilk kez Türkiye’ye taşıyan Klüh’ün verdiği profesyonel hizmetler arasında temizlik, ilaçlama ve peyzajın yanı sıra personel destek, catering ve güvenlik hizmetleri yer alıyor. 1911 yılında Almanya’nın Düsseldorf kentinde küçük bir cam temizleme şirketi olarak kurulan Klüh Service Management, bugün toplam 8 ülkede servis sunuyor. Klüh 2004 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veriyor. Etik değerlere bağlı, çalışma ve finansal yasalara yüzde 100 uyan ve pek çok alanda lider markalara Türkiye’nin tüm bölgelerinde multi hizmet servisi sunan Klüh, uluslararası yönetim prensiplerince müşteri odaklı ve çözüme yönelik hizmet anlayışı ile üstün kalitede hizmet sunmayı amaçlıyor.

ENTEGRE HİZMET ANLAYIŞI
Tüm hizmet alanlarında bağımsız operasyon ekipleri yer alan Klüh’ün “Entegre Hizmet Anlayışı” kapsamında birbiri içine geçmiş bir yönetim yapısı bulunuyor. Klüh’ün, aynı lokasyonda birden fazla hizmet sunulan yerlerde dahi “tek nokta ile iletişim” prensibi uyarınca, çözüm ortakları tüm sorun ve soruları için tek bir irtibat noktasına ulaşıyor ve tek kişi ile iletişim halinde oluyorlar.

KLÜH TEMİZLİK SİSTEMLERİ
Sektöründe öncü olan Klüh Temizlik; Burj Khalifa gibi ayrıcalıklı yapıların yanı sıra tüm yatay ve dikey binalarda, fabrikalarda, okullarda, hastanelerde, lojistik antrepo ve depolarda, marinalarda, limanlarda, havalimanlarında, perakende mağazalarda, marketlerde, spor tesislerinde, alışveriş merkezlerinde, sitelerde ve daha birçok alanda hizmet veriyor. Genel ve periyodik temizlik ile dış cephe ve cam temizliği Klüh’ün sunduğu temizlik sistemlerini oluşturuyor. Klüh, endüstriyel temizlik hizmetleri kapsamında alanın özelliğine ve fiziki yapısına uygun olarak tasarımını ayarlayabildiği ve 4 renk sistemiyle tüm malzemeleri üzerinde taşıyabildiği kat arabalarıyla hizmet veriyor.

KLÜH PERSONEL DESTEK HİZMETLERİ
Türkiye’nin sayılı büyük şirketlerine hizmet veren Klüh Personel Destek Hizmetleri; üretim destek personel hizmeti, elleçleme destek personel hizmeti, ofis servis, destek ve yönetim hizmetleri, şoförlük hizmeti, posta odası yönetimi, sekreter hizmeti ve arşivleme personel hizmeti sunuyor. 

KLÜH CATERİNG’TEN MÜŞTERİLERİNE UYGUN ÇÖZÜMLER
Klüh’ün sunduğu catering hizmetleri süreçleri ve kalite standartları açısından bağımsız denetçi firmalar tarafından denetleniyor. Eğitimli kalifiye personeli ile müşterilerine uygun çözümler üreten Klüh Catering; sağlıklı, besleyici, lezzetli ve doyurucu yiyecekler sunuyor. Klüh, mal kabulünden yemek servisine kadarki tüm proseslerini, İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile takip ediyor. Tüm bu aşamalarda HACCP kuralları uygulanırken bu uygulamalar iç ve dış denetimler ile sık sık denetleniyor. Klüh, fabrika, genel müdürlük, hastane ve okul binalarında müşterilerin mutfağında kahvaltı, öğle, akşam ve gece yemekleri, açık büfe yemek ve kahvaltılar, yüksek kalitede profesyonel piknik organizasyonları, coffee break sunumları, VIP toplantı yemekleri gibi birçok alanda müşterilerin ihtiyaçlarına özel hizmetleriyle sürekli faaliyet gösteriyor.

KLÜH’TEN ALMAN ORDUSUNA GÜVENLİK HİZMETİ
Birlikte çalıştığı kurumlara silahlı ve silahsız güvenlik servisi sunan Klüh Güvenlik’in hizmet verdiği kurumlar arasında Alman Ordusu da yer alıyor. Endüstriyel tesisler, dikey binalar ve A Plus gayrimenkul projeleri, hastaneler ve eğitim kurumları, perakende, enerji tesisleri, liman ve marinalar Klüh’ün özel güvenlik hizmeti sunduğu alanlar arasında yer alıyor. 

“YEPYENİ BİR SİSTEM KURUYORUZ”
Klüh Türkiye CEO’su Altınay Gökşin, konuyla ilişkin yaptığı açıklamada “Firma olarak aynı anda birden fazla servis hizmeti sunabiliyoruz ve tıpkı Avrupa’da uygulanan sistemde olduğu gibi Türkiye’de ilk kez yaptığımız hizmeti kişi sayısı üzerinden değil, sistem odaklı sunuyoruz” dedi.
1911’den günümüze yüksek kaliteli hizmet sağlamaya devam eden Klüh, sahip olduğu tecrübe ve birikimle birlikte çalıştığı kurumlara artı değer katıyor.

GALATA

Yukarı