Ana içeriğe atla

aaa

HER TÜRLÜ BEKLENTİYE CEVAP VERİYORUZ

11.04.2018 - 16:41

Nişan, düğün, mevlit, mezuniyet, açılış ve lansman gibi hizmetler sunduklarını belirten Beylikdüzü Organizasyon Evi Genel Müdürü Serhat Tatar, “Müşterilerimizin her türlü beklentilerine cevap veriyoruz.” diyor.

Bahar geldi, düğün sezonu gelip çattı. Birçok çift ve aile, hem düğün yapacakları mekanın hem de düğünle ilgili organizasyonu hangi firmaya yaptıracağının telaşına düştü, düşüyor. Bu konuda yardımcı olan firmalardan biri de Beylikdüzü Organizasyon Evi.
Yiyecek-içecek hizmeti ve servis odaklı olarak organizasyon, düğün ve davet sektörünün bir parçası olan Beylikdüzü Organizasyon Evi, ziyafet ve toplu yemek hizmetlerinin yanında baharla birlikte yoğunlaşan düğün ve davet organizasyonları ve outside catering hizmetleriyle paralel bir ilişki içerisinde.
Nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, doğum günü, mevlit, okul mezuniyeti, açılış, lansman ve malzeme kiralama gibi hizmetler sunduklarını belirten Beylikdüzü Organizasyon Evi Genel Müdürü Serhat Tatar, “Müşterilerimizin her türlü beklentilerine cevap veriyoruz.” diyor. 
Yenilenen yüzüyle 2010’da İstanbul Beylikdüzü’nde hizmete başladıklarını belirten Tatar, ister açık hava ister salon olsun her çeşit organizasyonu butik mekanlarında gerçekleştirdiklerini ifade ediyor.

EĞLENCENİZİ ANINDA KAPALI MEKANA TAŞIYIN
Beylikdüzü Organizasyon Evi’nin açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluştuğunu dile getiren Serhat Tatar, “Kapalı alanda 150, açık alanda 200, toplamda ise 350 davetliyi rahat bir şekilde ağırlayabiliyoruz. Yazın kır mekanımızda yapacağınız bir organizasyonda hava muhalefetinden endişe etmenize gerek yok. Çünkü eğlencenizi kapalı mekanımıza anında taşıyabilirsiniz.” şeklinde konuşuyor. 
İstanbul Beylikdüzü Barış Mahallesi’nde bulunan mekanda müşterilere farklı süsleme ve renk seçenekleriyle özel konseptler sunduklarını belirten Tatar, “Mekanımız toplu taşıma güzergahı üzerinde. Metrobüs durağına 2 dakika mesafede. Mekanımızda ses, ışık ve profesyonel DJ hizmeti de bulunmakta.” diyor. 
Beylikdüzü Organizasyon Evi Genel Müdürü Serhat Tatar, müşterilere farklı mutfaklardan seçenekler de sunduklarını ifade ediyor: “Anadolu ve Akdeniz kültürüyle dillere destan Türk mutfağının sağlık kokan lezzetleri, misafirlerimizin damaklarında unutulmaz tatlar bırakacak. Bunun yanında müşterilerimiz, isterlerse kendine özgü lezzet anlayışıyla İtalyan ve Çin mutfaklarından da faydalanabilecek. Düğün ve davet sahiplerini detaylı bir lezzet yolculuğu bekliyor.”

FİRMA, MENÜ VE FİYAT ÜÇLEMESİNE DİKKAT
Beylikdüzü Organizasyon Evi Genel Müdürü Serhat Tatar, organizasyon firmalarından hizmet alacaklara tavsiyelerde bulunuyor: “Düğün ve davetlerin diğer organizasyonlara göre riski, menü ve fiyat odaklı seçimlerinizde geriye dönüşün olmamasıdır. Bu organizasyonlardaki seçimlerde telafi şansı yoktur. ‘Haftaya gelin, düğün yemeğinizi telafi edelim!’ gibi bir şey demek mümkün değildir. Bu yüzden hizmet istenen firma-menü-fiyat üçlemesine dikkat etmek büyük önem taşıyor.”

arf

Yukarı