Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

İzmir’in meşhur dönercisi; Dönerci Orhan

11.04.2017 - 11:35

Dönerci Orhan, tüm lezzetsever müşterilerine, yıllara dayanan deneyimi ile hazırlanan, gurmelere layık dönerlerinin yanında kaliteli hizmet de sunuyor. 

Her zaman, daha iyisi için çalışan personeline her ay düzenli olarak hijyen eğitimleri veren Dönerci Orhan, müşteri ilişkilerini daha iyiye taşıyacak uygulamaları da hayata geçiriyor. 
Personel eğitimine ayrıca önem veren Dönerci Orhan, tüm çalışanları ile sektörde farklılık üretmek için her an yenilikler peşinde koşuyor. 

YARIM ASRA YAKLAŞAN MUTFAK DENEYİMİ
Rahmanoğlu ailesinin en önemli mirası, Türkiye’nin ilk butik döner markası Dönerci Orhan, 42 yıllık deneyimiyle geleneksel et döner lezzetini, sunumu ve kalitesi ile kazandığı müşteri potansiyelini, artan şube sayısıyla hızla büyütmeyi sürdürüyor. 
Dönerci Orhan, “döner usta işidir” sloganı ile Türk mutfağının bir parçası olan geleneksel döner lezzetini tüm şubelerine, aynı özenle yansıtıyor.

FRANCHISING SİSTEMİ: YÜKSEK KAZANÇ FIRSATI 
Dönerci Orhan, Ege’nin incisi İzmir Işıkkent’te bulunan uluslararası standartlardaki fabrikasında üretilen taze ve sağlıklı ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için franchising hizmeti de sağlıyor.
Dönerci Orhan Franchising Sistemi, Dönerci Orhan markasının işletmecisi olmak ve yılların deneyimden kolayca faydalanmak isteyenlere işletme kurmayı vadediyor. Dönerci Orhan, geleneksel ile yeniyi, ekibinden ve deneyiminden aldığı güç ile birleştiriyor, her gün yeni değerler üretiyor. 

yurtiçi

Yukarı