Ana içeriğe atla

FFF

MAYANIN UZMANI PAKMAYA İLE ŞİMDİ MAYALI POĞAÇA VE MAYALI KEKLER ZAMANI

12.06.2019 - 12:16

MAYANIN UZMANI, TÜRKİYE VE DÜNYANIN LİDER GIDA MARKALARINDAN PAKMAYA, İNOVATİF ÜRÜNLERİNE YENİLERİNİ EKLEDİ. “KABARMAYAN KEK KALMASIN!” VE “PUF PUF POĞAÇALAR” MOTTOSU İLE YOLA ÇIKAN PAKMAYA, DÜNYADA İLK KEZ GELİŞTİRİLEN MAYALI POĞAÇA VE MAYALI KEK HARÇLARIYLA MUTFAKLARA YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR.

Pakmaya tarafından geliştirilen, dünyada ilk ve tek mayası içinde kek harcı, hamur kabartma tozu ve şekerli vaniline ihtiyaç duymadan, doğal maya ile kek yapılmasını sağlıyor. Sade ve Kakaolu olmak üzere iki çeşit olarak satışa sunulan Pakmaya Mayalı Kek Harcı, doğrudan una ekleniyor ve 10 dakikada mayalanıyor. Pakmaya Mayalı Kek Harçlarıyla yapılan kekler, diğer keklere nazaran mayasından gelen içi nemli ve yumuşak yapısı sayesinde uzun süre tazeliğini koruyor. 
Mayalı Harçlar serisinin bir diğer yenilikçi ürünü Pakmaya Mayalı Poğaça Harcı, klasik ev poğaçalarına lezzet ve pratiklik getiriyor. Mayası içinde Pakmaya Mayalı Poğaça Harcı doğrudan una ekleniyor. Pakmaya Mayalı Poğaça harcıyla yapılan poğaçalar puf puf kabarırken farklı iç malzemeleriyle çeşitlendirilebiliyor, yeni tarifler denemeye ilham veriyor.  
Helal gıda sertifikasına sahip, koruyucu katkı maddesi içermeyen Pakmaya Mayalı Poğaça ve Kek Harçlarıyla güven ve afiyetle tüketilecek mayalı poğaçalar ve mayalı kekler hazırlayabilirsiniz.

arf

Yukarı