Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

OKUL ÖNCESİ VE OKUL ÇAĞI ÇOCUK BESLENMESİNDE UZMANIZ

12.06.2017 - 15:06

Mamabüs Catering Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydın, ‘Gelecek Sağlıklı Gelecek’, ‘Gelecek Sağlıklı Beslenecek’ mottosuyla hareket ederek okul öncesi ve okul çağı çocuk beslenmesinde uzmanlaştıklarını ifade etti.

En önemli varlıklarımız olan çocukların beslenme görevini üstlenerek geleceğimize yatırım yapmayı görev bildiklerine işaret eden Mamabüs Catering Yönetim Kurulu Başkanı Metin Aydın, aktif, donanımlı, eğitimli-bilinçli bireyler olarak hayata hazırladığınız geleceğin büyüklerinin bedensel ve düşünsel faaliyetlerinden en üst seviyede fayda sağlamak adına neler yaptıklarını şöyle özetledi: “Mutfaklarımız için güvenilir, temiz tedarik zincirini kuruyoruz. Verimli, donanımlı mutfak ve yemek alanlarını kurguluyoruz. Çocuk gelişimi için sağlıklı, yeterli menüler oluşturuyoruz. Şeffaf mutfaklarımızda işin uzmanlarıyla hijyen politikalarına sadık kalarak üretim yapıyoruz. Özenle hazırladığımız menüleri sağlıklı şekillerde servise hazırlıyoruz. Çocukların, ailelerin ve sizlerin görüşlerini, memnuniyetlerini ölçüyoruz. Beslenme ve ilişkili konularda ebeveyn, çocuk ve eğitimci sac ayağında uzmanlarla eğitimler düzenliyoruz. Neşeli etkinliklerde çocukları dünya ve yöresel tatlarla buluşturuyoruz. Mamabüs Catering inaktif projelerinde çözüm ortaklığı sunuyoruz. Birlikte geleceğimizi oluşturuyoruz.”

“AKTİF BİR CATERING ŞİRKETİYİZ”
Aydın, şöyle devam etti: “Bizim bakış açımız böyle gelişim gösteriyor. Aynı zamanda www.mamabus.com.tr web sitemizde çocuk beslenmesine, gelişimine dair animasyonlar filmlerimiz ve bilgilendirici yazılarımız bulunuyor. Hizmet verdiğimiz her çocuğun ebeveyni çocuğuyla ilgili notlarını bizimle paylaşabiliyor. Aktif bir catering şirketiyiz.”

GALATA

Yukarı