Ana içeriğe atla

arf

ÖKÜZ BURGER KAMPÜSLERDE DE OLACAK

09.03.2018 - 16:44

“Anne köftesi tadında burger lezzeti” sloganıyla hızla büyüyen bir marka Öküz Burger. Markanın yaratıcısı Mustafa Uver, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde hızla şubeleştiklerini belirterek üniversite kampüslerinde de olmayı hedeflediklerini söylüyor.

Öküz Burger yola ne zaman çıktı, kısa sürede adından söz ettirmeyi nasıl başardı?
2004’te Zürich’te başladı Gastronomi yolculuğumuz. 2017’de Avrupa’daki birikim ve tecrübelerimiz ışığında Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladık. Gerçek anne köftesi lezzetini ilk Isparta’da burger severlerle buluşturduk. Geliştirdiği yüzde 100 katkısız gerçek anne köftesi lezzetini ve tüm menülerinde geçerli sınırsız içecekle birlikte homemade konseptini alışveriş merkezlerinde en doğru şekilde yaparak uluslararası burger markalarına rakip gösterilen bir marka olduk. Öküz Burger olarak sağlıklı, doyurucu ve hesaplı lezzetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Hangi şehirlerde şubeniz var? AVM konseptinde hizmet veriyor musunuz?
İlk şubemizi Çanakkale 17 Burda AVM’de açtık. AVM’lerde şubeleşmeye devam ediyoruz. İstanbul, Kırıkkale, Çorum, Edirne, Balıkesir illerinde açılmış ve yapım süreci devam eden şubelerimiz var.

Ürünlerinizde fark yaratan unsurlar nelerdir?
Kendi çiftliğimizin ürünlerini özel reçetemizle günlük ve taze olarak katkısız şekilde sunuyoruz.

MARKAMIZ İSMİYLE DE SEMPATİ TOPLUYOR
Peki, rakiplerinizden ayrışmak ve markanın tercih edilebilirliğini artırmak için ne gibi farklar yaratıyorsunuz? Ürün ve hizmet farklılıklarınız neler?  


Ürünlerimiz fabrikasyon olmadığı gibi gerçek anne köftesi lezzetini sınırsız içecek, sınırsız ev yapımı sos konseptiyle birleştiriyoruz. Markamız ismiyle de sempati topluyor.
 
Yakın zamanda nerelerde şube açmayı düşünüyorsunuz? Gelecek plan ve yatırımlarınızdan bahsedebilir misiniz?
Yapım süreci devam eden İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Konya şubelerimizin yanı sıra franchise görüşmeleri devam etmekte olan illerimiz de bulunuyor. Yerli bir marka olan Öküz Burger ülkemizde uluslararası markalara rakip olarak kendini konumlandırmış durumda.

Son dönemlerde üniversite kampüslerinde şube açan birçok firma görüyoruz. Sizin de bu yönde bir projeniz var mı?
Üniversite kampüslerinde olmayı ve daha fazla genç arkadaşımızla lezzetimizi buluşturmak istiyoruz. Geleceğe yönelik çalışmalarımız arasında üniversiteler de bulunmakta.

ÜNİVERSİTELER LEZZET VE HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIR
Şube açmak için herhangi bir üniversiteyle görüşme yaptınız mı?

Mevcut şubelerimizin olduğu şehirlerdeki üniversitelerden gelen taleplere ve ilgiye bakarak değerlendirmeler yapıyoruz; ancak netleşmiş bir üniversite yok şu an için.

Bir üniversite kampüsünde yer almanın firmanıza ne gibi avantajlar sağlamasını bekliyorsunuz?
Yenilikçi ve genç bir marka olarak üniversite kampüslerinde olmak, öğrenci arkadaşlarımızla daha iç içe bir ortamda onların isteklerine daha iyi cevap vermek hedefimiz. Oralarda olmamız lezzet ve hizmet kalitemizi artırmamızı sağlayacaktır.

arf

Yukarı