Ana içeriğe atla


BANNER

Starbucks Frappuccino’ya Cheesecake dokunuşu

16.08.2018 - 10:07

Starbucks yazın rengarenk coşkusuna, Frappuccino ailesine yeni katılan ‘Blueberry Cheesecake’, ‘Mocha Cheesecake’ ve ‘Caramel Cheesecake’ ile eşlik ediyor.

Starbucks’ın yaz mevsimi özdeşleşen Frappuccino ailesine yeni katılan ‘Blueberry Cheesecake Frappucino’, ‘Mocha Cheesecake Frappucino’ ve ‘Caramel Cheesecake Frappuccino’ ile yaz çok daha lezzetli geçecek…  
Dünyanın en kaliteli çekirdeklerinden hazırladığı içeceklerini, dünyanın farklı yerlerindeki misafirlerinin farklı damak zevklerini yansıtan özel tatlar sunmak için her sezon yeni keşiflere çıkan Starbucks, bu yaz da tadı damaklarda kalacak üç yeni lezzet ile Ağustos’un ilk haftasında karşınızda.

YABAN MERSİNİNDEN VAZGEÇEMEYENLERİN YENİ FAVORİSİ 
Starbucks, antioksidan özelliğiyle de son dönemde fazlasıyla tercih edilen yaban mersinini, özel krema ve bisküvi parçaları ile buluşturarak krema bazlı Frappuccino’larına bir yenisini ekliyor. Blueberry Cheesecake Frappucino bu yaz yaban mersininden vazgeçemeyenlerin yeni favorisi olmaya hazır.

MOCHA LEZZETİ FRAPPUCCINO İLE BULUŞARAK, KAT KAT BÜYÜYOR
Frappuccino, Cheesecake aromalı toz, mocha sosu ve bisküvi parçacıkları ile bir araya geliyor ve Mocha Cheesecake Frappuccino lezzeti katlanarak büyüyor. Kahve bazlı olarak hazırlanan bu benzersiz içecek katmanlı görünümüyle gözünüzü de doyuruyor.

KAHVE VE CHEESECAKE’İN BENZERSİZ UYUMU 
Starbucks, Frappuccino’nun en sevilen tatlarından biri olan karamele de yazla birlikte yepyeni bir yorum getiriyor ve karameli cheesecake ile buluşturduğu, özel krema ile taçlandırarak bisküvi parçacıklarıyla süslediği Caramel Cheesecake Frappucino ile tüm yaz damaklarda iz bırakmaya hazırlanıyor. 

arf

Yukarı