Ana içeriğe atla

arf

TAB GIDA FRANCHISE SİSTEMİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

09.03.2018 - 16:43

TAB Gıda, franchise sistemiyle çatısı altında hizmet veren Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci markaları için yatırımcılarına anahtar teslim işletme seçeneği sunuyor.

TAB Gıda bünyesinde Burger King 1995, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2007 yılında faaliyete geçti. 2010’da Arby’s’i bünyesine katan TAB Gıda, 2013’te de kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurdu. Bugün Türkiye’de binden fazla restoranla hizmet veren TAB Gıda, hızlı servis restoran zinciri sektöründe 24 yıllık tecrübesiyle sektörün lideri konumunda.
TAB Gıda, franchise sistemiyle çatısı altında hizmet veren Burger King, Popeyes, Sbarro, Arby’s ve Usta Dönerci markaları için yatırımcılarına anahtar teslim işletme seçeneği sunuyor. Burger King’in Türkiye’de faaliyet gösteren 600’den fazla restoranı içinden 200’den fazlası franchise olarak hizmet veriyor. Burger King’in yanısıra 80’e yakın Sbarro, 190’dan fazla Popeyes, 60’tan fazla Arby’s ve 120’den fazla Usta Dönerci restoranı bulunan TAB Gıda, yatırımcılarına sunduğu avantajlı franchise fırsatlarıyla sektöre yön veriyor.

YATIRIMCILAR TAB GIDA EKOSİSTEMİNDEN FAYDALANIYOR
Sektörde üretimde de oldukça iddialı olan ve hızlı restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi görülmemiş bir gıda ekosistemi kuran TAB Gıda, franchise yatırımcılarına salata, ekmek ve patates fabrikalarıyla da ciddi fırsatlar sunuyor. Yatırımcılar, TAB Gıda’nın 24 yıllık tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesiyle satın alma gücünden faydalanırken; aynı zamanda TAB Gıda için yapılan üretim yatırımları hem inovatif ürünlerin daha kısa sürede geliştirilip müşterilere sunulmasını mümkün kılıyor hem de yatırımcılara satın almada ciddi avantajlar sağlıyor.
TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, “Franchise sistemimiz ülke çapında hızla büyümeye devam ederken; önümüzdeki dönemde özellikle Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes ve kendi markamız Usta Dönerci daha çok franchise yatırımı yapılmasını beklediğimiz markalar olarak öne çıkıyor. Özellikle Usta Dönerci markasına yatırımcılardan büyük ilgi görüyoruz.” diyor. İlhan Erkan, kontrollü büyüyerek risk almak istemeyen girişimci yatırımcıları beklediklerini söylüyor. 

FRANCHISE BEDELLERİ 250 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR
TAB Gıda markalarında yatırım maliyeti restoranın yerine, tipine, bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor. Bununla birlikte franchise yatırımları Burger King  için 500 bin dolar+KDV, Popeyes  için 400 bin dolar+KDV, Sbarro  için 250 bin dolar+KDV, Arby’s  için 400 bin dolar+KDV, Usta Dönerci için ise 250 bin dolar+KDV’den başlıyor.
TAB Gıda yatırımcılara iki ayrı opsiyon sunuyor. Birinci opsiyon AVM dışında yer alan restoranları kapsıyor ve yatırımcılar dilerse inşaat ve ekipman yatırımını kendileri üstleniyor. İkinci opsiyonda ise yatırım tamamen TAB Gıda tarafından yapılarak anahtar teslim modeliyle hayata geçiriliyor. 

arf

Yukarı