24 Mayıs 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Son Dakika Tesis Yönetimi

DAHA İYİSİ OLMA HEDEFİYLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Toplu yaşam alanlarında ortak yaşamı daha kaliteli ve konforlu hale getirmek adına çalışmalarını yürüten EOS Management, daha iyisi olma hedefiyle hem AR-GE çalışmalarına hem de müşteri memnuniyetine önem veriyor. EOS Management Yönetim Kurulu Üyesi Duygu Aydın ile Aralık sayımızda bir araya gelerek hem güncel projelerini hem de 2023 hedeflerini konuştuk.

EOS Management olarak hizmet verdiğiniz kompleks ve butik yaşam alanlarında verimliliği artırmak adına kuruluşunuzdan bugüne dek nasıl bir yönetim anlayışı geliştirdiniz?

Kuruluşumuzdan bugüne kadar en çok AR-GE’ye önem verdik. Teknolojinin getirdiği imkanları etkin olarak kullanıyoruz ve kullanmaya da devam edeceğiz. “Yeterli” düşüncesi ile değil, “daha iyisi olmalı” hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

Biz yönettiğimiz toplu yaşam alanlarında ortak yaşamı daha kaliteli, konforlu, güvenli ve keyifli hale getirme odaklıyız. Bunu gerçekleştirebilmek için yönetim modelimizi geliştirirken her zaman müşteri gözüyle baktık ve kendimizi bu şekilde geliştirdik.

Bizim için AR-GE sadece teknoloji değil, hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik araştırmalar ve çabaları da kapsıyor. Bu yönde bir Hizmet Kalite birimi oluşturduk, her geçen gün dinamik olarak bir şeyleri değiştiriyor ve geliştiriyoruz.

Konut ve ticari yerleşim alanlarının yönetiminde ulusal ve uluslararası konumunuzdan bahseder misiniz?

Uluslararası konumdan bahsetmek için henüz çok erken ancak ulusal çapta butik ve kaliteli hizmet sergilediğimiz için müşterilerimizden olumlu geri dönüş alıyoruz. Güçlü alt yapımız, teknolojimiz, deneyimli insan kaynaklarımız ve sunmuş olduğumuz bütünleşik hizmet yapısı sayesinde EOS Management, İzmir’in lider firması konumundadır. Bütünleşik ifadesini biraz açmamız gerekirse sadece yönettiğimiz sitelere hizmet veren; EOS Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ile Özel Güvenlik Hizmetleri, peyzaj mimarımız ile birlikte 13 kişilik peyzaj ekibimiz, havuz bakımı, 14 kişilik teknik ekibimiz, temizlik hizmetlerimiz ile 150 kişilik bir personel yapısı ile tesis sakinlerimizin ihtiyaç duyabileceği her konuda onlara hizmet götürmekteyiz.

EOS Management 2022 yılını nasıl geçirdi, 2023 yılına dair proje ve yeni yatırımlarınız hangi doğrultuda ilerleyecek?

2022 yılı harika geçti. Her türlü zorluğa ve ekonomik probleme rağmen 2023 yılında da en az bu yıl kadar daha büyümeyi hedefliyoruz. Büyüme derken, sadece sayısal verilerden bahsetmiyoruz. Var olduğumuz her ortama katkı sağlamak bizim için çok önemli. En son 2022 yılı 4. çeyreğinde çalışmalarına başladığımız, belediyeler ile iş birlikteliği içinde olduğumuz toplu iş görüşmeleri ile daha fazla personel istihdamı sağlamak ve özellikle çalışma hayatında kadınların daha fazla yer alması için 2023 yılında farklı projelerde yer alacağız.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Yatırım yapmadan, kendinizi geliştirmeden başarılı olmak mümkün değil. Biz her zaman bu düşünce ile işimize yatırım yaparak geliştirmeyi ilke edinmiş bir firmayız. EOS Management’ın en temel farkı ise her zaman “işimizi nasıl daha kaliteli yaparız” arayışı ve anlayışıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir